Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh, mija prawie rok od poznania pewnej dziewczyny na #tinder która bardzo zapadła mi w pamięci. Spotkaliśmy się kilka razy na romantyczne spacery i tripy po mieście nocą. Później jednak urwała kontakt bez przyczyny, a ja poszedłem po prostu dalej, spotykałem się z kilkunastoma laskami od tego czasu, ale cały czas myślę o tej która dała mi kopa w dupę. Mimo, że nie zdążyliśmy się właściwie poznać jakoś bliżej i wiedzieliśmy o sobie tak niewiele, to przy niej czułem się najlepiej. Nie ogarniam tego jak działa umysł w takich sytuacjach. Zwykła szara myszka, studentka, dorabiająca w sklepie. Niczym się nie wyróżniała, a jednak oszalałem na jej punkcie jak #!$%@?... Później miałem relacje z modelkami do których każdy wzdycha na instagramach, a i tak to nie było nawet w połowie to uczucie co z tamtą. I tak to się żyje..

#przemyslenia #gorzkiezale #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6303c6f00b38baa9cfae3d90
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
PospolityDegenerat: Tak jak pan @Gorkel powiedział. Brzytwa Ockhama - i nie chodzi o tego wykopka - czyli przy wyjaśnianiu zjawisk należy dążyć do prostoty.
Ta prostota, która wali Cię w dziąsło, jest taka, że znalazła sobie kogoś innego i lepszego. Zawsze będzie ktoś szybszy, silniejszy, sprawniejszy, lepszy od Ciebie. I nic z tym nie poradzisz, musisz z tym żyć.
Obecnie, żyjesz wyidealizowanym obrazem romantycznym tej kobiety. Tęsknisz za tym co było,
  • Odpowiedz