Wpis z mikrobloga

@Issac: Rzecz w tym, że ze steamdecka nie ja będę głównie korzystał, wiec wszelkie żonglerki nożami wchodzą w grę. Zakładałem że ktoś tu korzystał z jakichś dostępnych u nas szkieł i może się wypowiedzieć o np. spasowaniu z ekranem czy wpływie na dotyk etc. Jak nikt z to czytających niczego nie zakładał, to ok i nie ma tematu.
  • Odpowiedz
@planarize: nie słuchaj tego, że nie potrzebujesz. Sam tak kiedyś myślałem i teraz mam stary, sprawny, na tamte czasy bardzo drogi telefon ze zrysowanym wyświetlaczem. Po jakimś czasie ściągniesz takie najtańsze szkło i masz wyświetlacz jak nowy.

Co do SD, to kupiłem szkło hybrydowe z allegro. Niestety było minimalnie za duże co powodowało automatyczne pojawienie się powietrza na jednej z krawędzi. Zostawiłem to na SD do czasu przyjścia nowego z aliexpress
  • Odpowiedz
@planarize @Kemo
Magglass - matowe anti-glare, bardzo dobry rozmiar (zakrywa 95% całego ekranu), mam je na swoim.
amFilm - nie-matowe, zdecydowanie za małe, psuje touchscreen
Benzacap - nie-matowe, podobno doby rozmiar, psuje touchscreen
dBrand - chyba nie-matowe, podobno rozmiar ok, podobno nie psuje touchscreena
3mk - folia/szkło hybryda, podobno słaby rozmiar i się odkleja po rozgrzaniu decka

pamiętaj, że matowe pogarsza trochę jakość i kolory obrazu, zwłaszcza w przypadku wersji 512
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: właśnie w przypadku matowego interesowała mnie ta zmiana koloru i jakości

Jest to mocne i odczuwalne? Jeśli w ogóle da się to jakoś opisać i przekazać przez tekst...
  • Odpowiedz