Wpis z mikrobloga

@wygryw: Mam bardzo podobne odczucia. Są w cieniu 2305, która promienieje od kilku lat, ale myślę akurat taka sława JWK nie szkodzi, a wręcz przeciwnie. Wystarczy chociażby poczytać doniesienia z Afganistanu, gdzie Lubliniec bryluje i za to im chwała. :)
@wygryw: Znam i lubię, wszystko co związane z w/w tematem, ale Chmiela słucha mi się ciężko, informacje daje fajne, ale ten jego sposób gadania mnie po prostu drażni. :D

Książkę przeczytałem, ja od siebie polecam Ci publikacje Jarosława Rybaka, szczególnie GROM.PL. :)
@johann89: co do książek o JWK to wyszło jakiś czas temu Task Force 50 pana Rybaka ale jak zobaczyłem jaka cienka jest ta książka, to póki co zrezygnowałem z wydania tych 4 dych. @wygryw:
@501st: A niesłusznie, bo bardzo spoko. Dużo ciekawych informacji, nie jest tak "rozwleczona" jak Lubliniec.pl. Sporo fajnych zdjęć też jest, wcześniej nie publikowanych nigdzie.
@Strus: i tak ją kupię tylko poszukam gdzieś taniej, po prostu spadła na niższą pozycję w liście "do przeczytania" szczegónie, że ogarnąłem ostatnio, że wyszło po polsku Inside Delta Force, które ma wyższy priorytet:)