Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: No co, który z tych motorów jedzie? Ten 2.2 #!$%@? po 13 w mieście i jedzie jak gówno, ziomek miał taką BMW i #!$%@?ł na to niemiłosiernie, 2.5 kolejne gówno, które pali tyle co 3 litry, a jedzie wolno. E46 bez 250KM minimum to jest rydwan.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: No ale przynajmniej za te pieniądze cena/jakość będzie o niebo lepsza niż w E46, a silniki które poleciłeś mogą #!$%@?ć w niezłe koszta, bo są to trwałe jednostki, aczkolwiek w 20 letnim aucie niekoniecznie muszą być git. Po drugie, kupujesz Megane 2.0dci robisz prawie 200KM programem za kilka stówek i jedzie fajnie + pali śmiesznie mało, to samo Golfa 2.0 TDI, robisz na 190KM/400Nm. Ja wiem, że BMW to fajne
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: A uwierz mi hothatch z dobrą mocą potrafi dać bardzo dużo frajdy i trzeba naprawdę umiejętnie jeździć. Mam teraz 1400 kilogramowe wozidło fwd 300KM/380Nm i serio trzeba myśleć gdzie i jak wciskać gaz, ale jak się tego nauczysz to robisz te wszystkie ociężałe 3 litrowe bawary czy amg
  • Odpowiedz
  • 0
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL E46 2.5 ma na papierze ponad 8 sek. A, że to stare gówno upalane przez takich sebastianow jak ty, to ciekawe ile koni tam zostało.

A takie chociażby megane 3 ma na papierze poniżej 8 sek. nie mówiąc już o tym, że ma ponad 50 nm więcej. Także polecaj dalej zajeżdżone padła dla sebiksow.
  • Odpowiedz