Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, potrzebowałbym małej pomocy z waszej strony w wypełnieniu #ankiety na #studiabaza do pracy dyplomowej. Ankieta dotyczy postawy wobec aborcji w zależności od religijności i moralności. Sama ankieta zajmie parę minut:

https://forms.gle/MSEM6xSXgMHQtmfm6



Wśród osób które wrzucą screen z potwierdzeniem wypełnienia ankiety w ten piątek zrobię #rozdajo i wylosuję dwie osoby które dostaną kupon/blik po 35 zł na pyszne.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady losowania będą takie same jak w tym wpisie

Z góry dzięki za pomoc!

PS. Przykro mi ale zielonki niestety nie będą mogły wziąć udziału w losowaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
P.S.2 Pytania zostały wzięte z ogólnodostępnych kwestionariuszy

#ankieta #pracamagisterska
  • 73
@salcefrytki: Nie mam ankiety przed sobą, ale nie ma tam opcji "nie chcę" lub skali (wtedy wybierz najmniejszą wartość), niestety narzędzia do badania są zewnętrzne i nie można ich dowolnie zmieniać, bo potem na ich podstawie dokonuje się obliczeń ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AtlantyQ: Ja rozumiem o co chodzi @salcefrytki. Jak zaznaczy, że nie chce dzieci w przyszłości, to może wyjść, że w ogóle ich nie chciał. Chyba, ze to pytanie będzie skorelowane z tym czy ma się już dzieci. Ogólnie nie polecam tych gotowych formularzy chyba, że ktoś po prostu robi, żeby zaliczyć. Są nierzetelne, potem wychodzą fałszywe wyniki, a na nich opierają się w kolejnych latach następni studenci. Z czasem straszny
@AtlantyQ:

Przy ocenie czyjegoś zachowania jako dobre lub złe jak ważny jest dla Pani/Pana fakt, że ktoś ucierpiał emocjonalnie?


chodzi o to że jakaś osoba skrzywdziła inna? I czy jakby dajemy tej osobie krzywdzącej wyrozumienie (bo np sama była krzywdzona w młodości)?
@jatutaktylkonachwile: Chodzi o to jak oceniasz czyjeś zachowanie jako złe/dobre tzn. w jakim stopniu patrzysz na to czy czyjeś zachowanie przyczyniło się do krzywdy emocjonalnej innej osoby np. Oceniam zachowanie kierownika jak złe, ponieważ wrzeszcząc na podwładnego doprowadził go do łeż. I w jakim stopniu fakt krzywdy emocjonalnej jest istotny w tej ocenie