Wpis z mikrobloga

Nie jedna osoba na tym portalu posiada kaszojady własnej produkcji... Szukam pierwszego plecaczka do przedszkola dla trzylatka. Pomijając względy estetyczne, na co zwrócić uwagę, żeby młodemu to się dobrze nosiło i posłużyło? Jaki materiał? Ile komór? Obstawiam, że im mniej i prościej tym lepiej, ale może posłucham zdania praktyków w temacie

#dzieci #przedszkole #wyprawkadladziecka #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Natna213: nie, czekam na termin USG, powinnam mieć w tym tygodniu. Tylko tym razem ruchliwa larwa, więc może być ciężko od razu sprawdzić płeć xD

Mój młody na razie patrzy na mniej jak na idiotkę, jak mu mówię, że zmieszczę całego dzidziusia w brzuchu. Jestem ciekawa, jak mimo tłumaczeń zniesie pojawienia się rodzeństwa na świecie.
  • Odpowiedz
@moll: U nas bardzo fajnie temat wprowadziła książka Pucio umie opowiadać. Moze warto spróbować. Wnioskuje po wpisie, że mamy bardzo podobna różnice wieku ;)
  • Odpowiedz
@Natna213: będę coś szukała z pomocy książeczkowych, bo lubi. Tylko może nie Pucio, bo jakoś mu nie podszedł. Nie mamy ani jednego w domu xD

I jak Twoja starsza przeżyła pojawienie się młodszego malucha w domu?
  • Odpowiedz
@moll: Jest zachwycona. Najchętniej by przytuliła i zaklaskała na smierć. Ciagle mówi ze chce więcej rodzeństwa. To może Kicia Kocia ma braciszka Nunusia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Natna213: zdecydowanie. Bardzo ładnie wydane i treść też odpowiednia do wieku. U siebie w domu nie mam, bo wpadały inne rzeczy, ale pora nadrobić
  • Odpowiedz
@moll: Zazwyczaj w tym wieku na co dzień do przedszkola nic się nie nosi, a plecak to tylko na wycieczki na bidon z wodą i zapasowe ubranie na wypadek awarii. Więc znaczenie ma w zasadzie tylko, żeby miał bohatera odpowiedniej kreskówki :)
  • Odpowiedz
@Anjinsan87: wiem, ale to też chodzi o efekt psychologiczny - jest "duży", idzie do przedszkola i ma swój plecak.

Ostatecznie wybrał sobie z pieskiem xD
  • Odpowiedz