Wpis z mikrobloga

@aegispolis: Tylko że Lenin sam rządził i sam był zbrodniarzem, już lepsze porównanie było by do Marksa, innego brodacza z głupimi poglądami. Ale nie wolno zabijac ludzi za to że mają głupie poglądy - to jest coś złego. A ona nie miała żadnego wpływu na decyzje Putina.
A ona nie miała żadnego wpływu na decyzje Putina.


@drpt: Ona je uzasadniała, budowała latami ideologie razem ze swoim ojcem, której Putin używa do uzasadniania swoich zbrodni. To nie jest przypadek, jakiś anonim, to są ludzie powiązani z władzą. W pełni ją popierający, wspierający oraz korzystający z jej dobrodziejstw. Więcej oczywiście winny był jej ojciec, no ale cóż, niestety obu nie ustrzelili.

Tak samo nikt cie nie zamknie, jak powiesz, że
@aegispolis: Tej całej ideologii jej ojca nikt nie traktuje poważnie, zwłaszcza Putin, jej ojciec to zwyczajny cudak polityczny nie mający żadnego wpływu na politykę. Tak czy inaczej nie załugiwała ona na śmierć.
Tej całej ideologii jej ojca nikt nie traktuje poważnie, zwłaszcza Putin


@drpt: No co ty mówisz. Weź przeczytaj sobie ten esej Putina, który posłużył do uzasadnienia agresji na Ukrainie. Przecież to jest sama Duginowska propaganda. On jest dla Putina tak, jak Rasputin był dla cara.

I sorry, ale nie kupuję tych krokodylich łez płynących ze strony ludzi, którzy na co dzień relatywizują zbrodnie Rosjan na Ukraińcach, a teraz nagle im się
On jest dla Putina tak, jak Rasputin był dla cara.


@aegispolis: Nie, nie jest, teraz po prostu powtarzasz to co piszą w mediach głownego ścieku, jako usprawiedliwienie tego że zabito niewinną osobę. Sam nie wiedziałeś że istnieje ktoś taki jak Dugin dopóki nie przeczytałeś o tym, że zabili mu córkę.
Nie, nie jest, teraz po prostu powtarzasz to co piszą w mediach głownego ścieku, jako usprawiedliwienie tego że zabito niewinną osobę.


@drpt: A ja jednak myślę, że to ty robisz fikoły, bo szukasz czegokolwiek, co będzie wbrew prozachodniej narracji. Jak to Konfederaci zwykle mają, gdy im się przypomina miłość bliźniego jedynie w kontekście Rosjan i płodów.

Sam nie wiedziałeś że istnieje ktoś taki jak Dugin dopóki nie przeczytałeś o tym, że
@aegispolis: Dobra wiesz co, skoro sam jesteś wieloletnim ekspertem na temat Dugina to znajdź mi dowód na to, że faktycznie jest on "mózgiem" Putina. Artykuły głównego ścieku z ostatnich 3 dni się nie liczą, bo zostały napisane po zabójstwie jego córki.
@drpt: Dugin nie pełni ani nie pełnił żadnych oficjalnych stanowisk, z rozpoznawalnych ludzi to go chyba tylko ze Striełkowem widziałem. Natomiast jakoś zarówno Putin jak i inni oficjele wprost "mówią Duginem", powtarzają a nawet cytują jego geopolityczne pomysły jako uzasadnienie tego co się dzieje.
Dugin był i jest też "towarem eksportowym" dla rusofili z całego świata a jego córka, patrząc po zdjęciach z rosyjskimi sympatykami, bardzo aktywnie w tym uczestniczyła.

Ja
jast - @drpt: Dugin nie pełni ani nie pełnił żadnych oficjalnych stanowisk, z rozpozn...