Wpis z mikrobloga

Ile razy braliście udział w konsultacjach społecznych? W jakich sprawach się wypowiadaliście? Władze gminy mają obowiązek konsultowania niektórych decyzji, ale w dzisiejszym odcinku #prawasadouzywania mówimy o tym, że nic nie stoi na przeszkodzie, by pytały mieszkańców o zdanie również w innych sytuacjach.
Szczegóły w tekście na stronie: https://siecobywatelska.pl/prawa-sa-do-uzywania-konsultacje-spoleczne

Wołam:


Dobrej reszty poniedziałku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska
WatchdogPolska - Ile razy braliście udział w konsultacjach społecznych? W jakich spra...

źródło: comment_1661165881PlqD7pNuhOgGRE8Axsodav.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Ile razy braliście udział w konsultacjach społecznych?


@Watchdog_Polska: dwa razy, i dwa razy się zastanawiałem czyby nie powiadomić prokuratury, bo w mojej opinii przedstawiciele lokalsów łgali niemożebnie. A dlaczego nie poinformowałem? Bo nie mam wolnych kilku miesięcy życia, żeby się włóczyć po wszelakich organach naszego małego-wielkiego imperium tylko po to, żeby jakaś biurwa dostała śmieszny wyrok w zawiasach. O ile by tego na siłę nie umorzyli po drodze.
  • Odpowiedz
Ile razy braliście udział w konsultacjach społecznych?


@Watchdog_Polska: raz, ale jako obserwator. Wynajeta sala kinowa, a przyszli tylko przedstawiciele gmin i powiatu. Dlaczego? Bo calosc odbyla sie w dzien roboczy o godz. 14.00. A temat byl poświęcony modernizacji CALYCH wodociągów w powiecie. Ogromna i bardzo wazna inwestycja. Szkoda gadać
  • Odpowiedz