Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie piszą, że "gra o tron bez ostatniego sezonu to najlepszy serial wszechczasów"? Trochę tego nie rozumiem. Serial składa się z sezonów, wszystkich, które wyszły. Wszystkie sezony, od pierwszego do ostatniego, zostały przygotowane, zrealizowane i nagrane przez tych samych twórców, pracowali przy tym ci sami pracownicy oraz aktorzy. Ostatni sezon ma na filmwebie ocenę 5.0, a ostatni odcinek na imdb 4.0.

Już bliżej do miana najlepszego serialu wszechczasów jest beakingbad, który nie zesrał się przed metą jak gra o tron.

#got #niepopularnaopinia #seriale #breakingbad
  • 18
  • Odpowiedz
@Castellano: a ja ogladalem sobie ostatnio BB dla przypomnienia ostatnio i teraz nie dalbym temu serialowi nawet 5 w dziesieciostopniowej skali. W tym serialu sa tak zenujace momenty, ze tylko dizeciaki ponizej 15 lat moga je lykac bez problemu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Castellano: pierwsze cztery sezony to była topka, potem był zjazd, ale oglądało się żeby poznać zakończenie sagi (bo na grubasa nie ma co liczyć). Tam trzeba obciąć pół serialu a nie tylko ostatni sezon, żeby uwzględniać GoT jako serialową topkę.
  • Odpowiedz
@M4A1Q123: np. w pierwszym sezonie- zabijaja kolesia i mocza go w kwasie- kazdy normalny czlowiek rozwazylby czy oni obaj maja profil psychopatow zdolnych do, badz co badz, dosc drastycznego okrucienstwa. Wieczne uganianie sie jednego za drugim jakby mieli stanowic nierozlaczna pare ( wiem, wiem, to filmowa zagrywka i tak musialo byc) ale zachowanie obu glownych bohaterow jest po prostu irytujace na kazdym kroku. Zreszta zachowanie wszystkich poza Hankiem, Saulem i zbirami
  • Odpowiedz
Albo ta scena jak Walt przychodzi pierwszy raz do Tuco z tym krysztalem ktory rozwala pol budynku- no oczywiscie klima leci z okien, szklo sie sypie, ale Walt niczym Rambo wychodzi z imprezy calo, wszscy go wypuszczaja i jest git I nawet mu krew z uszu nie poleciala.
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: sam do BB miałem dwa podejścia , za pierwszym olałem, jednak za drugim smakowało dużo lepiej. Wcale nie uważam tego za jakiegoś mesjasza, ale dla mnie serial jest naprawdę dobry, pewnie głównie przez przywiązanie do bohaterów. Generalnie też przymykałem na wiele rzeczy oko, i po prostu cieszyłem się oglądaniem. W pełni za to sie zgadzam z twoimi przykladami, że te momenty w serialu były idiotyczne, choć dla mnie nic nie
  • Odpowiedz
@Castellano: no i masa ludzi uważa BB za najlepszy serial w historii, między innymi dlatego, że twórcy "wiedzieli kiedy ze sceny zejść niepokonanym" :).
Prawda jest taka, że w przypadku #got już od 5 sezonu (kiedy się zaczął kończyć materiał książkowy) serial zaczął lecieć ostro w dól. D&D byli zdecydowanie lepsi w adaptacji niż pisaniu historii :)
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: no dobra, pokręciłem, 5 sezon kończy się tam gdzie książki, reszta to w dużej mierze inwencja d&d (pewnie oparta na jakichś bullet pointach od GRRM).
  • Odpowiedz
@Castellano: @Yahoo_:

Wywiad z grrm

But I never felt that seven or eight seasons was enough. I campaigned for 10 seasons, and we could have gone to 12. There’s enough material — and there certainly will be enough material once I finish these last two books — to sustain 12 seasons.
  • Odpowiedz
@Gjt1337: It’s been just over three years since “Game of Thrones” ended in a way that disappointed many fans. What did you make of the ending?

One of the things in the later seasons of the show was, How many seasons was it going to be? And [the “Game of Thrones” creators David Benioff and Dan Weiss] for years were saying they wanted to wrap it up in seven seasons. Well,
  • Odpowiedz
@Gjt1337: niech stary dziad lepiej książki kończy :P. Tak się mądruje, że jak skończy książki, tyle, że to narazie nie wygląda, żeby zbyt szybko miało się wydarzyć. Prawda jest taka, że pewnie on sam nie wie jak sensownie pozamykać wszystkie wątki.
  • Odpowiedz