Wpis z mikrobloga

@mistejk: Przecież wszystko wskazuje na to, że siedzimy głęboko w cyklu wyhamowania gospodarczego więc akcje będą tanieć. Spadek cen surowców, umocnienie się usd to wszystkich innych walut, zwiększenie rentowności obligacji. Tylko fomo na giełdzie chyba weszło za mocno i były wzrosty, ale to dobrze, bo można się było na spokojnie przygotować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są dwa cykle giełdowe, które się powtarzają od dziesiątek lat jak w
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Ja od tygodnia 100% cash, poza IKE/PPE, którego nie tykam bez względu na sytuację na rynku. Nie zamknąłem pozycji dlatego, że myślałem, że jebnie. Bardziej dlatego, że akurat portfel mi wszedł w końcu na zielono (co jest dla mnie sukcesem patrząc na sytuację przez ostatni rok w sektorach gdzie miałem akcje xD) i chciałem na chłodno przemyśleć w co ulokować środki + część wyjąć na lokatę/obligacje. Zakładałem oczywiście jakąś korektę
  • Odpowiedz
Nie powiem przyjemne jest trochę odpocząć od ciśnienia spowodowanego czerwienią, ale z drugiej strony człowiek i tak obserwuje co się dzieje na rynku, to jest #!$%@? uzależnienie.
  • Odpowiedz