Wpis z mikrobloga

Hej, macie moze jakies porady jakie budynki budowac w miastach aby miec dobrą gospodarkę? Aktualnie gram moja pierwsza gre wysokimi elfami (120 tura poziom trudny) i zaczalem popadac w długi. Mam 3,5 full armi glownie straz morska i mistrzowie miecza. Posiadam pol tej wyspy i po lewej kilka prowincji (tam gdzie mroczne elfy). Napewno kiepsko rozbudowuje miasta, dlatego chetnie przyjme kazda porade :D
#totalwar #warhammer
  • 9
@przemyslaw-maczka: Kurde przeczytałem i stwierdzam ze moglbym od nowa zacząć. Ale w sumie prowadze w kampani wiru wiec postaram sie ugrac jeszze coś. A powiedz mi bo w tym poradniku jest skrot do jednostek LSG co to jest za jednostka bo nie moge tego rozszyfrowac
@Azarog: to najprostsza kampania w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze fortyfikuj pierwszą prowincję, rekrutuj podstawowe jednostki i tankuj Tyrionem. Rozwal Dark Elfów, potem Caledor i konfederuj ile się da. Farmić trzeba influence i podpisywać kontrakty handlowe. Będziesz pływał w pieniądzach.
@thority: wczoraj jeszcze troche poklikałem i wyszedlem na plus (cos kolo 2k na ture). A z tymi rytuałami to spoko sprawa sie wydaję, przy next kampani sprawdze(chyba ze zagram mortal empires) bo teraz mam juz przed ostatni rytulal.