Wpis z mikrobloga

@dudekd: Nie wiem od kiedy ale KFC wprowadziło opłatę 50gr za papierową torbę w zamawianiu na wynos. Biorę 2 zestawy na wynos a oni czy chcesz torbę za 50gr czy jednak będziesz niósł to na garbie luzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andczej: Wiem i mam świadomość. Dlatego przestaje jeść na mieście bo narazie mnie na to nie stać. Współczuje restauratorom, przetrwa najsilniejszy. W czasie kryzysu każdy traci a oni chcą cały koszt przerzucić na konsumenta. Albo się dzielą po połowie albo niech giną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dudekd: we wsi obok była pizzeria, gdzie można było przyjsc p po odbior pizzy z wlasnym pudelkiem, nie wazne czy było to już kilka razy uzyte ich tekturowe, innej pizzeri z folia aluminiowa, czy chciales do plecaka, pakowali gdzie chciałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawajlogin: Czemu się mylę? Na allegro masz jeszcze 11% prowizji, do tego możesz zamówić małą ilość np. 100 szt. gdzie amrest tych pudełek pewnie bierze kilka tysięcy miesięcznie więc mają pole do zbijania cel, no i ludzie z branży pewnie co chwilę piszą im z ofertami żeby odbić komuś klienta
  • Odpowiedz