Wpis z mikrobloga

Zamierzam założyć drugi raz #tinder -a za miesiąc. Na razie chce sie zająć ubogacaniem swojego życia.Planuje kupić tinder gold (z media expert bo tańszy). Mam #pytanie o superlajki. Mam zamiar zresetować tindera jak bede chciał dac superlajka , żeby bardzo interesujące dziewczyny były na końcu. Czy tak to dziala? #redpill #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
@xlosdas:

Czy tak to dziala?

Xd
Tinder powstał po to aby golić kasę na przegrywach, manletach, zakolakach aby kupowali premium z myślą że przez to zaroochaja.
Na tinderze liczy się TYLKO wygląd twojej mordy i ewentualnie wzrost.
  • Odpowiedz
@xlosdas: jeśli jesteś poniżej 8/10 to sobie odpuść tindery bo se tylko samoocene #!$%@?. W realu jest 1000 razy łatwiej niż na tym gównie gdzie nawet gruba, stara, brzydka baba ma setki wiadomości
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: ja chce potrenować interakcje z dziewczynami, ostatnią dziewczynę miałem 4 lata temu, prawie nie wychodzę z domu to chce przez ten miesiąc chce wyjść do ludzi, jak kogoś znajdę w realu to tindera sobie odpuszczę
  • Odpowiedz
Bzdura. Gadałem z paroma dziewczynami na ten temat i powiedziały, że zwracają uwagę na opisy.


@nuckelavee: Pewnie, a jak zapytasz się co sobie najbardziej cenią u facetów to powiedzą że charakter xD Kobiety mówi jedno a robi drugie zawsze
  • Odpowiedz
@xlosdas: Po co premium jak tinder sam podsuwa osobę, która Cię polubiła w pierwszej kolejności. Jak założysz i będziesz miał kilka polubień to one zazwyczaj wyświetlą Ci się zaraz po otwarciu aplikacji, często nawet pod rząd. Jak nie używałem kilka dni to 2-3 pary pod rząd były.
  • Odpowiedz