Wpis z mikrobloga

@Rifle: to se do insta 6tagram używaj a nie oficjalnej apki. Czlowieku naucz sie szukać rozwiązań a nie czekaj na gotowe. 6tag jest poloficjalny tez i lepszy http://www.windowsphone.com/s?appid=7d795cdf-fb1b-4bdf-8f5e-76eb19f7079e

Do yt masz genialny http://www.windowsphone.com/s?appid=0dcbf01a-e366-4af2-aba0-909f7d4e0a65 albo moli player. Na wszystko są swietne aplikacje.

Swype? Proszę bardzo- http://www.windowsphone.com/s?appid=cdf7517e-ec98-e011-986b-78e7d1fa76f8

Naucz sie szukać w markecie.
  • Odpowiedz
@Rifle: wp8 ma rok a android i ios lata i jeden dalej nie potrafi dzialac plynnie a drugi niczego nie potrafi. Swypa tez nie ma w iosie. Co jak co android rok po powstaniu dzialal jak kupa i nic nie dzialalo a pierwszy ios nie wysylal mmsow. Skończcie juz zatem pierdzielic. WP nie jest dla wszystkich, tak samo ios tez nie bo sie gimbaza nauczyla palcem mazac a są ludzie
  • Odpowiedz
@krisip: dlaczego konsole były dla dzieci? bo k---a nie rozumiem co było takiego "dzieciowego" w bezstresowym odpalaniu gier i graniu w nie. I k---a bluźnisz, naprawdę bluźnisz, albo na złość to robisz, ale nie można być aż takim ignorantem, żeby jakieś badziewne imitacje gier na dzisiejsze komórki nawet porównywać do wspaniałych gier z takiego chociażby PSXa.
  • Odpowiedz
@krisip: Umiem szukać w sklepie więc daruj sobie takie głupie komentarze. 6tag jest o wiele gorszy niż oficjalna aplikacja Android/iOS. Używałem obu więc mam porównanie. Amatorska robota. To samo dotyczy YouTube. Oficjalna aplikacja... otwiera stronę youtube. Nieoficjalne są również dziełem amatorów i daleko im do aplikacji z Android/iOS.

Slydr: poczytaj komentarze zanim wstawiasz jakiś bubel.

Narzekam bo myślałem, że po moich nieprzyjemnych przygodach z systemem Android trafię na super stabilny
  • Odpowiedz
@Rifle: komentarze piszą idioci. Nie raz sie o tym przekonalem. Wybacz ale mam tez androida i iosa i niby w czym są lepsze apki instagramu od 6taga?

Nie masz tez pojęcia dlaczego yt tak wygląda. Byla zajebista apka na yt oficjalna, robiona przez googla o ma razem ale Google ja zablokowalo bo byla zbyt dobra. Poczytaj historie w necie jak bylo na prawde. Monopolistyczne praktyki googla dlatego ta firma i
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: byly dla dzieci bo nie wymagaly umiejętności poslugiwania sie komputerem a powazne gry wychodzily na pc przede wszystkim, sterowanie realizm w grach na konsolach to byl zawsze arcade a nie sim a na dowod tego to jak ostatnio nie wyszlo polaczenie konsol i pc w jedno w grze po sieci bo konsolowcy tak w dupe dostawali od pececiarzy ze musiano to rozdzielić;p Prawdziwe granie bylo na pc i realizm.
  • Odpowiedz
@Rifle: ale taka prawda. Poczytaj. Pierwsza oficjalna nawet pobierala filmy. Druga od googla oficjalna byla za dobra ze Google kazalo ja napisać inaczej od początku mimo ze samo ja robilo. Dzialala lepiej niż na ich systemie:p
  • Odpowiedz
@Rifle: ale taka prawda. Poczytaj. Pierwsza oficjalna nawet pobierala filmy. Druga od googla oficjalna byla za dobra ze Google kazalo ja napisać inaczej od początku mimo ze samo ja robilo. Dzialala lepiej niż na ich systemie:p
  • Odpowiedz