Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
W ogóle jak rodzice byli na widzeniu ostatnio to stary powiedział żebym rzucił fajki zaczął biegać i depresja mi przejdzie XDDDDDD
  • 76
  • Odpowiedz
@cocojambo210: widzisz, u mnie depresja wzięła się ze złego samopoczucia (bólów gardła, głowy, brzucha, problemami z oddychaniem, apatią, niechęcią itd.), które miałem przez palenie fajek. Jak się okazało nawet te 3 szlugi dziennie to było za dużo i już 7 miesięcy nie palę i matko bosko jak ręką odjął. Cofnąłem się w czasie o jakieś 10 lat i znowu życie jest super.
  • Odpowiedz
  • 1
@cocojambo210 no #!$%@?, to jest dobry pierwszy krok, zamiast faszerować się trucizna z fajek i siedzieć na dupie, można zacząć robić coś co poparwi chociaż twoje zdrowie fizyczne. Poza tym jak masz depresję i jesteś tego świadomy to zamiast wyśmiewać rady ojca, który na pewno chce dla Ciebie dobrze to #!$%@? na terapię, bo inaczej jesteś zmartwieniem nie tylko dla siebie, ale tez dla osób, które Cię kochają gościu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cotyotymwiesz: Ta tyle ja wiem czym spowodowana jest moja depresja i nie jest związana z paleniem fajek albo nie uprawianiem sportu (w sumie sport uprawiam większość życia i jakoś to nic działa)
  • Odpowiedz
@cocojambo210: Ja myślę że przy depresji dużo rzeczy pomaga jedne mniej drugie więcej.
Psychiatra/ tabletki 70% szansy na suckes* dane z dupy*
bieganie 3,64% - bo endorfiny i docelowo lepsze ciałko

Także wyjście w domu serio pomoże tylko nie tak bardzo jak u zdrowej osoby ;)
  • Odpowiedz
widzisz, u mnie depresja wzięła się ze złego samopoczucia (bólów gardła, głowy, brzucha, problemami z oddychaniem, apatią, niechęcią itd.), które miałem przez palenie fajek. Jak się okazało nawet te 3 szlugi dziennie to było za dużo i już 7 miesięcy nie palę i matko bosko jak ręką odjął. Cofnąłem się w czasie o jakieś 10 lat i znowu życie jest super.


@cotyotymwiesz: muwisz, że jak renkom odjoł? Depresja z powodu
  • Odpowiedz