Wpis z mikrobloga

Miałem plan aby do końca roku spróbować chociaż iść na jakąś randkę, aby nie być 25 letnim prawikiem bez najmniejszego kontaktu z kobietami. Zostały mi 4 miesięce ale już wiem że na 99% się nie uda. Nawet jak wpadają jakieś pary to różowe nie odpisują a jak odpisują to nie chcą się umawiać bo niby nie mają czasu i chciały by tylko z kimś pisać, chyba dla atencji. Próbowałem tylko bumble i okcupid bo tindera i badoo boję się odpalać w swoim mieście powiatowym, że mnie ktoś znajomy tam zobaczy i będą ze mnie heheszki np. w pracy. No i zresztą jak tam laski mają po kilka set polubień od założenia konta to wątpię że się przebiję na takim popularnym portalu. Jedyne czego jeszcze nie robiłem żeby poprawić swój wygląd to siłka ale wątpię że to wiele zmieni, większość facetów nie musi chodzić na siłkę aby coś wyrwać. No i zanim będzie widać efekty to miną lata.
#przegryw #feels #randkujzwykopem
  • 36
  • Odpowiedz
  • 0
@Johnny_mielony Myślę, że na studiach na pewno Ci się uda jakąś wyrwać. A jak nie - to jako lekarz powinieneś mieć chociażby minimalne branie.
W jakim mieście będziesz studiował?
  • Odpowiedz
@bubool: Poznań. Z opowieści znajomych kierunek lekarski to sodoma i gomora. Kolega zrobił dwie laski na jednej imprezie. Tez słyszałem ze starostka roku była jechana na 2 bolce. Problemu z babami raczej nie powinno być problemu. Też wyleczyłem się z bluepill i ogarnałem sylwetkę. Do tego testosteron daje ogromna pewność siebie a to klucz w podrywie
  • Odpowiedz
  • 0
@Johnny_mielony Ja do takich stereotypów podchodzę z dystansem. Na pewno zdarzają się tacy ludzie i takie imprezy, ale nie zdziwię się jak większość dziewczyn to będą po prostu normalne, zwykłe dziewczyny. Plusem jest to, że na lekarskim jest ich dużo, więc na pewno Ci się coś uda wyhaczyc. Ja kiedyś słyszałem mnóstwo historii o tym jakie to imprezy są w akademikach, a jak sam tam byłem - to owszem były, ale
  • Odpowiedz
@bubool: z doświadczenia wiem że lepiej zagadywać do wielu lasek niż robić focus na jedna i snuć fantazje miłosne, do czego mam ciągoty. Więc trzeba podchodzić do kobiet z wewnętrzna pogarda bo to je pociąga. A też trudno bym znalazł soulmate bo jestem bardzo oryginalny i dużo ludzi mi to mówi
  • Odpowiedz
  • 0
@Johnny_mielony Zgadzam się, to jest rozsądne podejście. Nie mniej jednak uważam, że jeżeli pośród tych kilku dziewczyn, trafiłaby się taka, do której czujesz ogromny pociąg i wiesz, że fajnie by z nią było zbudować coś stałego - to lepiej się na tym skupić, aniżeli dalej brnąć w kilka znajomości naraz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Johnny_mielony Baw się ile wlezie, jak jest możliwość - trzeba korzystać. Nie ma nic gorszego niz desperacko szukać baby na związek, one to czują. A jeżeli się w końcu trafi jakaś konkretna partia, to inwestuj w to czas i buduj relacje. Chyba, że się staniesz typem Chada Ruchacza, który ma zamiar beztrosko żyć przez najbliższe 20 lat :D
  • Odpowiedz
Zakładaj aplikacji ile się da, przede wszystkim błąd, że już się przejmujesz opinią ludzi z pracy, choć nie wiadomo czy Cię lubią. #!$%@? z ich opiniami. Dobre foty tylko zrób. A jak będą śmieszki to tylko wymyśl co odpowiadasz, że szukasz laski na chwilę itp. bo Ci się raz czy dwa udało.
  • Odpowiedz
@423frewq4f23:

Jedyne czego jeszcze nie robiłem żeby poprawić swój wygląd to siłka ale wątpię że to wiele zmieni, większość facetów nie musi chodzić na siłkę aby coś wyrwać. No i zanim będzie widać efekty to miną lata.


Tobie się chyba trochę priorytety pomyliły... Na siłkę się chodzi dla siebie żeby czuć się lepiej we własnym ciele, zdrowiej itp a nie dla jakichś dup ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz