Wpis z mikrobloga

Hej, od wczoraj testuje internet domowy bez limitu z anteną zewnętrzna od @T-Mobile @T-Mobile_Polska, antenę zewnętrzną zamontowałem na dachu (dom w stylu warszawskim) najbliższy maszt jest oddalony ledwie 800m ode mnie w linii prostej, nie zasłaniają go żadne drzewa / budynki mimo to na antenie często pokazuje się czerwona dioda od sygnału. Kiepski sygnał, zakłócenia ? Przeciążenia? Czy możliwa jakakolwiek wada anteny ? Konsultantka powiedziała że wadliwy sprzęt praktycznie się nie zdarza... #internet #tmobile #lte
  • 29
  • Odpowiedz
@Michuy: Wybacz za spamowanie Ci skrzynki, ale czy myślisz, że może być taka sytuacja, że internet zakłóca mi antena od internetu radiowego ? bo postawiłem antene t-mobile pod anteną starego internetu radiowego z którego nie chce już korzystać.. takie moje przemyślenia..
  • Odpowiedz
Wspomne tylko, że mieszkam w nadmorskiej miejscowości, sporo się dzieje, ale żeby taki szum i zakłócenia sygnału od masztu oddalonego o 800 metrów gdzie absolutnie nic nie zasłania masztu? mega dziwne i niezrozumiałe dla mnie
  • Odpowiedz
@rechozord: To nie jest szum zakłóceń od masztu tylko innych terminali, możliwe też że ktoś w okolicy używa "wzmacniaczy" i robi sajgon. Poziom sygnału jak na 800m masz wzorowy.
  • Odpowiedz
@rechozord: Bez odpowiednich narzędzi do pomiaru tego nie można stwierdzić. Jak będziesz upierdliwie zgłaszał to się tym zainteresują i porobią pomiary.
  • Odpowiedz