Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szarlatani zwani dermatologami, kosmetologami to ten sam poziom co zięba i jasnowidze. Byłem chyba u 15 dermatologów, kosmetologów, wydałem setki złotych, jeśli nie tysiące i wszystko do #!$%@?. Najbardziej mi pomogło odstawienie wszystkich peelingów, emulsji do mycia, kremów do nawilżania, wszystkiego. Po prostu myję ryj wodą 3 razy na dobę i jest najlepiej od lat. Żałuję straconych pieniędzy, mogłem za to zrobić tyle rzeczy... Jestem #!$%@?, czuję się upokorzony wodzeniem za nos, że jeszcze spróbujmy tego, jeszcze tamtego, a to wyniki, a to leki, a to kremy. Jedna jedyna dermatolog poradziła mi żeby odstawić wszystko i korzystać tylko z wody. Jedna jedyna... Nie popełniajcie mojego błędu i najpierw spróbujcie przestać używać wszystko, a dopiero potem korzystajcie z "pomocy" specjalistów.
#dermatolog #kosmetolog #tradzik

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6300f640d62dfabca7f8b2cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 8
nawalaly mnie na nim jaja, musialem odstawic. poza tym to jest tak silne gowno, ze sprawia bol wysuszajac skore i usta, nawet wysusza odbyt wiec czujesz bol przy sraniu. #!$%@?, nie polecam. tylko w ostatecznosci


@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie tylko delikatna suchość ust, ale jakbym o tym nie czytał, to nawet bym nie powiązał...
@AnonimoweMirkoWyznania: ale by był zajebisty plot twist jakby się okazało, że to był trądzik związany z dojrzewaniem i przeszedł bo chłopu włosy na jajach zaczęły rosnąć. Więc i tak by przeszedł niezależnie od leków.

A tak poważnie, leczenie czasem jest trudne. Zrównanie specjalistów z ziębitami i innymi #!$%@? nie przystoi. Medycyna nie ma jeszcze odpowiedzi na wszystkie pytania, a czasami poszukiwanie odpowiedzi trwa tak długo, że objawy ustępują, co nie znaczy
@AnonimoweMirkoWyznania: polecam poprosić o receptę na "axotret" (albo zamiennik, ważna substancja czynna)
Miałem lata temu to samo. Smarowalem ryj pastami na zamówienie i gówno dało. Ten lek pomogl jak ręką odjął. Tylko trzeba dietę stosować bo wywala trójglicerydy
Warto!