Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pq18: jakoś dziwnie to przycięte jest, dlaczego nie pokazują tego od początku akcji? Zobaczcie tą dziewczynę po lewej, może spiderman ją bronił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pq18: imagine, że angażujesz się w jakiekolwiek bójki w których nie musisz brać udziałuXD jeśli babka #!$%@?ła głową o posadzkę po takim punchu i cokolwiek jej się stało, to chłop (jeśli nie ma kupy kasy na lawyerów) się nie wypłaci w USA xd
  • Odpowiedz
no jakie wnioski wyciągasz? Bo ja widzę, że dostała pracownica sklepu, która pewnie chciała złapać tą po lewej, pewnie za kradzież.


@dziara1429: ja #!$%@?, szacun, z kart tez wrozysz? :D
  • Odpowiedz
jakiej #!$%@? patusce, to jest pracowniczka sklepu. Wiadomo dla wykopka, jak kobieta to pewnie aferzystka i można ja #!$%@?ć.


@Alakecz: statystyka, wiekszosc facetow nie nokautuje kobiet w sklepie ale tez wiekszosc doroslych facetow nie przebiera sie za sipdermana :D
  • Odpowiedz
@kinson: @pq18:

Other videos from the incident show a man dressed as Sacha Baron Cohen's Ali G character and a woman in a Bavarian dirndl dress fighting employees and onlookers in the supermarket's stockroom. Even a man in a wheelchair is seen throwing punches.

Są inne części z resztą ekipy avengersów XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mariusz_Drugi: temu nie rozumiem dlaczego nie można wrzucić całego filmiki z szerszym kontekstem żebyśmy się nie musieli domyślać. Wygląda jak te 2-3 laski i koles szarpali się walczyli a potem koleś ja gasi. Laska w kolorowych włosach ma posturę pasywną ale to nie znaczy że wcześniej nie #!$%@?ł dla Petera parkeraekilku kopów jak był na ziemi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz