Wpis z mikrobloga

Czasami czytam wyznania mirkow, że przed trzydziestką traca znajomych , bo sluby, dzieci ect. Z tego co widze i niewstydze się już do tego przyznac mam nowych znajomych tzw lewaków, wielu starszych ode mnie. Skutek? Poniewaz mają w czterech literach wartości rodzinne, dzieci ect mają zawsze czas się spotkac ect, nawet osoby kilka lat strsze ode mnie. Dlatego może powinniście przestac szukać w typowych grupach społecznych, bo kto zamierza mieć rodzinę i dzieci na znajomego się po prostu nie nadaje. #przegryw #blackpill #samotnosc
  • 4
@Levander: Mam czterech dobrych kumpli, w tym jednego przyjaciela z nich,ale tylko on razem ze mną nie piwniczymy ( opuściliśmy piwnice z 5 lat temu), a ludzie ze studiów, których znaliśmy się nie nadają dlatego już wolimy towarzystwo np julki studentki co mysli, że jest 150000 plci
@Jarkendarion: jak ma się dobrych znajomych czy przyjaciół to nie traci ich się bo mają nagle rodzinę. Praktycznie to jest tak, że i tak się ich nie miało, a wszystko było na pokaz i każdy coś chciał.
U mnie nic się nie zmieniło i u moich znajomych, a każdy ma rodzinę.