Wpis z mikrobloga

Czas po raz kolejny na mojego ulubionego, niestety już zbanowanego permamentnie konfedepisowca. Dzisiaj pytanie co jest złego w talibach, no popatrzcie popatrzcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dziwcie się później że to co konfederacja chce wprowadzić w Polsce nazywamy istnym katotalibanem, skoro niektórzy nie widzą niczego złego nawet w talibach i myślę że nawet specjalnie by im ten katotaliban nie przeszkadzał.

#codziennykonfiarz 32/??? <- Tag do obserwowania

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli #prawackalogika #neuropa #4konserwy #konfederacja #katotaliban #heheszki #franciszekdolas #polityka
D.....r - Czas po raz kolejny na mojego ulubionego, niestety już zbanowanego permamen...

źródło: comment_1660985103xmK9Nu4uUB2o9TUN3mJCop.jpg

Pobierz
  • 21
Przecież Braun jest przeciwnikiem religii w szkołach


@galicjanin: jakoś nigdy nie widziałem, żeby złożył projekt ustawy likwidującej naukę religii w szkołach albo ktoś inny z Konfederaci. Wgl to nigdy też nie widziałem, aby ktoś z Konfederacji kiedykolwiek zgłosił jakiś projekt ustawy, który likwiduje przywileje dla Kościoła w Polsce. Co za przypadek( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozostałe punkty też nieprawdziwe.


@bastek66: To mówisz kucu, że Bosak w swoich
jakoś nigdy nie widziałem, żeby złożył projekt ustawy likwidującej naukę religii w szkołach albo ktoś inny z Konfederaci. Wgl to nigdy też nie widziałem, aby ktoś z Konfederacji kiedykolwiek zgłosił jakiś projekt ustawy, który likwiduje przywileje dla Kościoła w Polsce. Co za przypadek( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Normie_Lurker: Od Brauna wymagasz projektu ustawy a od pozostałych same wypowiedzi wystarczą?
Też nie widziałem by ktoś poza antyklerykalnymi partiami zgłaszał
Od Brauna wymagasz projektu ustawy a od pozostałych same wypowiedzi wystarczą?


@bastek66: jakoś Konfederacja w przypadku Kościoła to używa tylko samych górnolotnych frazesów, za którym nie idzie żadne konkretne działanie. Więc piedololo Brauna, średnio mnie obchodzi. Już widzę, jak Braun który jest religijnym fanatykiem, ogranicza przywileje kościoła. Żyj dalej w świecie fantazji.
#takbyloniezmyslam

ustawy przeciwko Kościołowi


@bastek66: Mocny syndrom oblężonej twierdzy. Działanie przeciwko Kościołowi jest wtedy, jak chcesz traktować Kościół
Normie_Lurker - > Od Brauna wymagasz projektu ustawy a od pozostałych same wypowiedzi...

źródło: comment_1660997472GumdiZppCzyZfP6p4SU5m1.jpg

Pobierz
jakoś Konfederacja w przypadku Kościoła to używa tylko samych górnolotnych frazesów, za którym nie idzie żadne konkretne działanie. Więc piedololo Brauna, średnio mnie obchodzi. Już widzę, jak Braun który jest religijnym fanatykiem, ogranicza przywileje kościoła. Żyj dalej w świecie fantazji.

@Normie_Lurker: Konfa nic może mając 11 posłów. Nawet klubu nie mają. Braun jest przeciwko finansowaniu Kościoła przez państwo https://www.youtube.com/watch?v=8KpYHq0_DYI

Mocny syndrom oblężonej twierdzy. Działanie przeciwko Kościołowi jest wtedy, jak chcesz traktować
. Nawet klubu nie mają


@bastek66: A nie to spoko, nic się nie dzieje xD

Braun jest przeciwko finansowaniu Kościoła przez państwo


@bastek66: Jak mówiłem gadanie Brauna guzik mnie obchodzi, bo nic z tego nie przychodzi.

Wg mnie przesada.


@bastek66: A kto tam w Konfie nie ma religijnego gwoździa w mózgu? Chyba tylko Kulesza xD

A gdzie on sobie przeczy? BTW w konfie można mieć inne zdanie ale np.
Jak mówiłem gadanie Brauna guzik mnie obchodzi, bo nic z tego nie przychodzi.

@Normie_Lurker: A pozostałych krytykę też opierasz tylko o gadanie. Czemu jego się nie liczy?

A kto tam w Konfie nie ma religijnego gwoździa w mózgu?

@Normie_Lurker: Chyba wszyscy z kucowej części oprócz Sośnierza bo tylko on od nich głosował za dalszym procedowaniem tamtej ustawy o której wspominasz.
Sorry, rzeczywiście zapomniałem @aegispolis zawołać.
A pozostałych krytykę też opierasz tylko o gadanie.


@bastek66: Bo Braun jako polityk nie jest dla mnie za grosz szczery
Tu masz nagranie jak mówi, żeby zachęcać Ukraińców do większego przyjazdu do Polski, a dziś ten człowiek gra pierwsze skrzypce w anty ukraińskiej propagandzie. To tylko pokazuje jakim jest nieszczerą osobą
https://twitter.com/antyfoliarz666/status/1517221651443761153

Chyba wszyscy z kucowej części oprócz Sośnierza


@bastek66: A Dziambor? Sam powiedział, że nie widzi niczego złego w