Wpis z mikrobloga

@czykoniemnieslysza: no niewątpliwie Finlandia popada w niebyt. Mają wielką inflację, rząd kradnie na potęgę, afer jest tyle, że społeczeństwo już na nie zobojętniało, telewizja publiczna TVF 1 puszcza propagandę rodem z KRLD, rzeka Kemijoki została zatruta, że całe życie tam padło, w Tempere zbudowano dwie wieże elektrowni za 1,5 mld Euro tylko po to, żeby je zburzyć, no i oczywiście są skłóceni ze wszystkimi sąsiadami. A Szwecji to już w
  • Odpowiedz
@FuriousViking: I to jest przykre. Ludzie zapominają takie szambo bo bardziej obchodzą ich sprawy obyczajowe. To samo w Polsce jest z aborcją, która stała się głośniejsza niż reszta bardziej szkodliwych afer. Nie jestem przeciwnikiem aborcji ale robienie z niej tematu nr. 1 w Polsce to dziecinada. Obecnie mamy kolejny dzień grzania tematu pijanej premier obcego państwa zamiast atakowania w mediach władz za nieudolność w sprawie zatrutej Odry. Tu nic się
  • Odpowiedz
Wybierzcie na najwyższe stanowisko w państwie laskę z mózgiem nastolatki, co złego może się stać XD


@czykoniemnieslysza: Co się stało? #!$%@?ła miliardy? Losowała obostrzenia? Przygotowała lot z najważniejszymi osobami w państwie, który się rozbił? Może #!$%@?ła system prawny w Polsce?
Albo wiem: przygotowała NAJWAŻNIEJSZĄ ustawę w Polsce zamiast wciągu lat to w ciągu kilku miesięcy i przy okazji nie dość że nie konsultowała jej ze specjalistami to działała wbrew im?
  • Odpowiedz
@WieczysteRuchadlo: no to jak mam wybierać między #!$%@? kraju, jego gospodarki, pisaniem historii na nowo pod dyktando partii, tłamszenia praworządności i wyniszczania własności prywatnej oraz przedsiębiorczości obywateli ale pod przykrywką bogobojmości, a między tańczącą na urlopie premier to wybieram to drugie. Zresztą podałem w swoim komentarzu standardy jakie ma nasz premier i politycy partii rządzącej więc o co Ci #!$%@? chodzi?
  • Odpowiedz
@aligejtor w czasie prywatnym to niech se ten koks nawet z fiuta wciąga. Nikogo to nie powinno obchodzić. Mało afer i katastrof na świecie to trzeba nowa gównianą zrobić
  • Odpowiedz
@Baciar93: narkotyki sa zakazane w finlandii i nie ma prawa ich zazywac ani posiadac, w dodatku jest osoba publiczna i powinna sie prowadzic a nie po kresce robic malpie figle przed kamera
  • Odpowiedz
Wybierzcie na najwyższe stanowisko w państwie laskę z mózgiem nastolatki, co złego może się stać XD


@czykoniemnieslysza: Tak, my już wiemy kogo byś chciał, pana Fiutina. Porządny przywódca, ustabilizowany z dwoma czy ilomaś kochankami tylko, wcale nic nie kradnie na swoje pałace za miliardy dolarów ale za to jak ładnie w garniturze wygląda:)
  • Odpowiedz