Wpis z mikrobloga

@czykoniemnieslysza: Według mnie cały ten wyciek tych filmików tylko i wyłącznie wzmocni jej pozycje w polityce, bo nie dość że pokazują że jest normalnym człowiekiem i w czasie wolnym bawi się jak każdy, to dodatkowo nic tam strasznego nie #!$%@?ła, prócz tego że była trochę #!$%@?. Dopóki #!$%@? nie przychodzi do roboty to żadnego problemu nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
skompromitowała się, najbardziej lizaniem się z obcym typem przy kimś kto to filmował. Jeśli już imprezuje to powinna zadbać żeby przynajmniej nikt tego nie nagrywał. Kacapskie służby ograły ją jak małe dziecko


@czykoniemnieslysza ona właśnie wygrała kolejne wybory Miras :)
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: hehe no bo wiecie, te no.. premier to też człowiek hehe może sobie potańczyć i #!$%@?ć tarło jak 15 latek. No właśnie #!$%@? nie xD osoba decydująca sie na takie stanowisko powinna coś sobą reprezentować a nie być mentalnym gimbusem, który potrzebuje się "wyszaleć". No ale jakoś mnie to nie dziwi w końcu k0bieta na poważnym stanowisku, nie mogło być inaczej
  • Odpowiedz
o to w tej aferze chodzi, ale w p0laczki juz spłycacie temat


@aligejtor: tak, bo wcale w Polsce konserwy nie kręciły afery, kiedy było znane tylko nagranie tańczących ludzi i nikt jeszcze nie wiedzial jakie padają tam słowa.
  • Odpowiedz
Umie kobieta oddzielić życie prywatne od służbowego. Ma do tego prawo.


@niemamkoncepcji: Oczywiście. Tylko w świecie polityki i dyplomacji istnieje coś takiego jak wizerunek.
Zwróć uwagę jak często np. takiemu Kaczyńskiemu wypomina się że nie ma żony i hoduje koty - wtedy nikt się ni burzy, że to jego prywatne sprawy.
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: wybierzcie starego bezdzietnego dziada, który nie umie funkcjonować samodzielnie w współczesnym świecie, nie zrobił nigdy prawa jazdy, prawdopodobnie nie ma dalej konta w banku. Nawet jak idzie na zakupy do sklepu to widać jaka to miernota. W dodatku toczy go żal za śmierć brata i czołowych członków jego partii, do której sam przyłożył rękę.
Co złego może się stać.
znikam5 - @czykoniemnieslysza: wybierzcie starego bezdzietnego dziada, który nie umie...

źródło: comment_1660994304D6NquXlG1m04A3n5HaPhl3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ok, czyli jak książe Harry został złapany nago w towarzystwie dziwek to też była jego prywatna sprawa i nie powinniśmy tego krytykować? Na tak wysokim stanowisku nie przystoi robienie pewnych rzeczy jeżeli dana osoba chcę żeby traktowano ją poważnie, no chyba że jest zwykłem pachołkiem na polecenie to ok
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: Jakich my czasów dożyliśmy, że ktoś, kto zwraca uwagę, że premier europejskiego kraju nie powinna chodzić na imprezy i lizać się z obcymi typami, jest ruską onucą i agentem XD Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.


@RazumichinZiK: To nawet nie czasy, tylko miejsce w którym jesteś, czyli wykop. Siedlisko głupoty.
  • Odpowiedz