Wpis z mikrobloga

Polska prawica i lewica na wykopie napieprzają się o babę z Finlandii która imprezuje, Super temat XD

Fakty są takie, że jak babka zostawia męża w domu z dziećmi i jeździ na wixy całować się z piosenkarzami to jest pozbawiona moralności. Do tego jest dość tępa skoro robi takie rzeczy będąc głową państwa i będąc Finem przemyślałbym dwa razy czy chce na nią zagłosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale z drugiej strony pytanie, co z tego? Trump płacił dziwkom za milczenie, a jeśli myślicie, że taki Mati czy reszta polityków mając taką władze i siano kochają się tylko przy zgaszonym świetle ze swoimi żonami to XD

I sam nie wiem już która strona się bardziej zesrała ¯\_(ツ)_/¯

#bekazprawakow #bekazlewactwa #finlandia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SmacznyPies: Bardziej chodzi o fakt, że trzeba być kretynem, żeby dać się w takiej sytuacji złapać będąc głową kraju XD

A poza tym to dalej dopisałem, że elity z reguły się tak bawią, więc następnym razem doczytaj do końca zanim się zesrasz XD
  • Odpowiedz
@erni13:

Iltalehti nimittäin paljasti tänään, että Sanna olisi aluksi selittänyt hallituspuolue keskustan eduskuntaryhmälle olleensa aviomiehensä Markus Räikkösen kanssa treffeillä


Z translatora
  • Odpowiedz
@durielek2: Kurde, to awansowałem na prawaka bo uważam, że lizanie się z jakimś randomem zostawiając męża w domu to brak moralności? XDDDD

Ja tam nie mam nic do takich akcji jeśli nikomu nie przyprawiamy rogów, nie widzę tu nic prawicowego ¯\_(ツ)_/¯

Prawak wspierający LGBT, laicyzację kraju oraz adopcje przez homoseksualistów, to Ci dopiero nowość XD
  • Odpowiedz