Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak pod koniec podstawówki, gdy mieliśmy jechać na pewien film z polskimi napisami, ale ostatecznie pojechaliśmy na jakiś inny z dubbingiem bo jeden normik, taki łobuz szkolny, nie był zbyt bystry i nie nadążał by z czytaniem, ogólnie jeszcze wtedy czytał sylabami.
Teraz ten normik to samiec alfa, ma jakieś nowsze bmw i julkę 10/10 bezdzietną. Aktualnie na wakacjach w Turcji.

Tymczasem ja skończyłem na tagu pewnie przez zły charakter jak to niektórzy powiedzą. Gdzie tu jest sprawiedliwość.
#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@? #blackpill
Pobierz DamianeX1X - Pamiętam jak pod koniec podstawówki, gdy mieliśmy jechać na pewien film ...
źródło: comment_1660921843UeGvpFjrS1SO86yrwWQHBl.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamianeX1X:

Gdzie tu jest sprawiedliwość.


Odpowiedziałbym że nigdy nie było fair i nigdy nie będzie w życiu, w miłości i biznesie, ale szczerze mówiąc im dłużej tu siedzę tym bardziej na ten blackpill mam #!$%@?.
@DamianeX1X: czyli jeden typek się nauczył, że jak chce dostać od życia to co chce to musi powiedzieć, że to chce, mieć wywalone na innych i ich kosztem dostać to czego chciał.

A drugi typek nauczył się, że trzeba własne chęci i upodobania schować do kieszeni i ustąpić innym, głupszym.

(a szczerze to widać od razu kogo rodzice to pierdoły, a kogo nie; kto o swoje dziecko dbał, nawet jako patol,
@DamianeX1X najsmutniejsze w tej historii jest to, ze on nawet nie wie o Twoim istnieniu a Ty go stalkujesz i analizujesz robiąc nawet na jego temat wpis na wykop.pl xd serio kurła to juz taki cringe ze jprdle. Psze Pani, bo on czytac nie umiał a teraz jest szczesliwy a ja to juz wtedy czytałem a teraz jestem przegrywem i co, gdzie ta sprawiedliwosc. Bicz pls, zgon jeszcze, ze to wszystko wina
@Sloneczko: nie te czasy że się tak poprostu coś osiąga za wiekszoscia takich sukcesów stoi bogata rodzina znajomości geny a w przypadku kobiet np romanse z przełożonym samo z siebie nic się dzisiaj nie bierze bajki o pracowitość zapale dążeniach do celu to czyste bzdury
@Wazdusciel xd wlasnie teraz są czay gdzie sie wszystko samemu osiąga a kiedys bylo inaczej. Jak ktos niest niedorajdą życiową i nieudacznikiem to bedzie szukal wszedzie problemu tylko nie w sobie. Tak samo jak OP ma ból dupy bo uwaza tego ziomeczka za kogos gorszego, mniej inteligentnego etc a jednak ziomek sie dorobil i ma wszystko. I kto tu jest gorszy i mniej inteligentny? XD No ale ta, napewno od babki, prababki