Wpis z mikrobloga

Mam taki zestawik: Akg K702 + mój nowy nabytek Mojo2
Zestawik ten gra dobrze, ale już zaczynam myśleć o przesiadce na jakieś lepsze słuchawki. Co możecie polecić w budżecie do 1500zł?
Na razie zastanawiam się nad Senkami HD650
#audio #audiofile
#sluchawki
  • 17
@Aoky: mam K712 Pro (czyli dość blisko) i przesiadłem się z nich na Sundary. Pod każdym względem lepsze, mimo że nie mój gust bo wole zamknięte i z takich głównie korzystam
@L3gion:

jakieś 2 x tańsze od tych co masz obecnie ¯_(ツ)_/¯

No wiem właśnie o tym, temu pytam co polecacie. A te akg mam już około 7 lat także myślę, że powinny się niebawem udać na emeryturę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aoky: możesz się zastanowić nad sennkami z Drop.com. Czasem są dobre promki na 6xx i 58x. Tylko trzeba jeszcze doliczyć VAT. Według recenzji grają "blisko", z mniejszą sceną, za to lepszymi wokalami. Zbierają niezłe opinie, choć nie są idealne. Ponoć Sennki cisną trochę w głowę.

Sam chciałem kupić 58x, ale jestem niecierpliwy i kupiłem Hifiman 400i 2020 dostępne w Polsce. Gdyby nie to że trochę szkoda mi kasy, to pewnie też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aoky: Każde słuchawki grają inaczej więc lepsze dla ciebie mogą być jakieś 2 x tańsze od tych co masz obecnie ¯_(ツ)_/¯


@L3gion:

> miej słuchawki które dobrze grają

> kup lepsze

> posłuchaj muzyki jeszcze raz na starych słuchawkach

> jednak nie grają dobrze


Bardzo szybko przyzwyczaiłbyś się do lepszego. Ale fakt, w pewnym momencie zaciera się ta różnica i zamiast braków w jakości masz już tylko preferencje jeśli chodzi
@Paczek_w_masle: Problem w tym że lepsze zawsze oznacza droższe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście uważam że o ile nie robi się przeskoku z pchełek za stówkę na wokół uszne za tysiaka to szoku nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczek_w_masle: Problem w tym że lepsze zawsze oznacza droższe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście uważam że o ile nie robi się przeskoku z pchełek za stówkę na wokół uszne za tysiaka to szoku nie ma.


@L3gion: w sumie masz trochę racji. W ciągu ostatnich 10 lat wyszło sporo dobrych tanich słuchawek i rzeczywiście może nie być szoku. Zresztą wystarczyło kupić Creative Aurvana Live! z pierwszych serii
@L3gion nierzadko znacznie droższe słuchawki są gorsze niż zwykle budżetówki, najlepszy przykład słuchawki dokanałowe, a i sporo bubli nausznych się znajdzie