Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Im bliżej mi do 30-stki tym częściej dopada mnie kryzys wieku. Czuje się jakbym był w jakiejś próżni. Za wcześnie by się poddać ale za późno by zacząć od nowa. Często myślę o swoim życiu, sprawdzam co u znajomych na socjalach, wracam do przeszłości, tworze w głowie alternatywne scenariusze. Niestety zawsze byłem osobą przeciętną a to najgorsze co może być bo to znaczy, że jest stabilnie, nie masz bodźca do żadnych zmian. I tak ni stąd, ni zowąd budzisz się i nagle masz prawie 30 lat! Ehh.. kiedyś głupi myślałem co to nie będzie jak będę dorosły KIEDYŚ. Na wszystko mam czas a jak osiągnę te 25 lat to wtedy dobra praca, rodzina, dom.. No cóż 25 lat minęło już dawno i nic się nie zmieniło. Podczas gdy ja przeglądam wykop i instaluje tindera po raz 2137, znajomi wybierają płytki do ich nowych mieszkań albo wrzucają fotki z wesela. Mam jakieś dziwne przeświadczenie, że jak ja siedzę w domu to czas się zatrzymuje ze mną. Siedzisz w domu=nic się nie dzieje u ciebie=nic się nie dzieje na zewnątrz. Potem spotykasz swoich starych znajomych i SZOK - każdy się zmienił, każdy coś osiągnął, zrobił coś ze swoim życiem a TY STOISZ W MIEJSCU.
Często bierze mnie też na takie przemyślenia:
- Chciałbym nadrobić swoje dzieciństwo, robić/mieć to czego nie mogłem wtedy albo nie było pieniędzy na to w domu
- Nie wyszalałem się za młodu i też chciałbym to nadrobić
- Marnuje dorosłość. Ciągle mi się wydaje, że na wszystko mam czas i wielkie rzeczy nadejdą kiedyś. Problem w tym, że to kiedyś już jest TERAZ

Niby mam prawie 30 lat a czuje się jakbym miał z 23 co roku


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ff3cb51f14efece9d7dfca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Im bliżej mi do 30-stki tym częście...

źródło: comment_1660912578rlLrg7bt9hPuvx4DPv64gf.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Żyjesz urojeniami:

- Chciałbym nadrobić swoje dzieciństwo, robić/mieć to czego nie mogłem wtedy albo nie było pieniędzy na to w domu


Masz 30 lat to zbieraj na ślub, dziecko, kredyt mieszkania, a nie na pierdoły. Pasje są dla ludzi 15-25. Dorośnij i wyrzuć bajki z głowy

- Nie wyszalałem się za młodu i też chciałbym to nadrobić


Masz 30 lat a nie 20, nie jesteś już atrakcyjnym kochankiem tylko potencjalnym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem w podobnej sytuacji, ale nie mam takich rozkmin, bo i po co, nie patrz na innych i nie porównuj się z nimi, tylko żyj po swojemu i swoim tempem. Zresztą czy ci wybierający płytki i biorący śluby są jacyś lepsi? No nie, a nawet mają więcej problemów niż Ty. Jak chcesz nadrobić dzieciństwo i młodość, to to zrób.
  • Odpowiedz
Bierz przykład z megakota


@fabian-toja: Chyba megapajaca. Odpaliłem ten filmik w losowym momencie i w ciągu 5 sekund padło 3 razy "#!$%@?". Gościu wygląda jak osiedlowy pijaczek któremu włosy wciągnęło w wentylator.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania W wieku 40 będziesz zbierał plony tego, co teraz zasiejesz. Jak chciałbyś żeby wyglądało Twoje życie za 10 lat? Własny dom? - zadbaj o znalezienie dobrej pracy, która pozwoli Ci zebrać na to środki. Rodzina? - skup się na budowaniu relacji, pozwól się znaleźć na tym tinderze czy w innych miejscach, gdzie można kogoś poznać. Zdrowie? - dobrze się odżywiaj i uprawiaj sport. W sumie nie wiem, czy coś jeszcze można
  • Odpowiedz
Siedzisz w domu=nic się nie dzieje u ciebie=nic się nie dzieje na zewnątrz. Potem spotykasz swoich starych znajomych i SZOK - każdy się zmienił, każdy coś osiągnął, zrobił coś ze swoim życiem a TY STOISZ W MIEJSCU.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Opisałeś dokładnie to co czułem kiedy byłem w twoim wieku.
Na pocieszenie powiem ci że teraz jestem po 30 (w zasadzie to już nawet bliżej 40) i mam poczucie że nadganiam stracone lata.
  • Odpowiedz
@fabian-toja: Te wszystkie jego fotki z laskami wyglądają jakby one się strasznie go brzydziły i zmuszały się do zdjęć dla fame'u/pieniędzy. W wywiadzie wypowiada się jak alkus spod sklepu na wsi, gdzie psy dupami szczekają.

Robią sobie fotki z Gracjanem xDD
Nemayu - @fabian-toja: Te wszystkie jego fotki z laskami wyglądają jakby one się stra...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość #!$%@? robi, a jak już robi to za zakumulowane majątki starych, którzy uruchali sporo jeszcze w czasach, gdzie dało się lecieć po bandzie z zarobkami. Większość to pozerzy na kredytach, nie chciałbym się zamienić z kimś takim nawet na 5 minut. Skromnie sobie zarabiam, skromnie mieszkam, mam totalny luz i tak zawsze chciałem skończyć, bo to daję prawdziwą wolność. Ważna jest tylko umiejętność korzystania z takiego życia, bo większość
  • Odpowiedz