Wpis z mikrobloga

3 miesiące, okazało się że prowadzą postępowanie kontrolne celem przedstawienia im tytułów prawnych do adresu zamieszkania, adresu prowadzenia działalności i adresu rejestracji jdg (dwa ostatnie te same).
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: ja tylko dostałem list z prośbą o dostarczenie prawa najmu lokalu oraz opisu działalności. Dokumenty wrzuciłem do urny w urzędzie skarbowym (zgodnie z instrukcją w liście) oraz dodatkowo wysłałem pismo przez internet do tego samego urzędu w formie pdf. Po ok. tygodniu byłem już na białej liście
  • Odpowiedz
jak wyglądała ta kontrola zdalna?


@NoMoreTearsJustSmile: U mnie zadzwonili i powiedzieli żeby im wysłać przez któryś z portalów tytuł prawny do lokalu - w moim przypadku była to umowa użyczenia lokalu od żony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całośc spisana odręcznie na kartce papieru, jakieś 2 zdania z Internetu. Żadnej kontroli na miejscu nie było.
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: Ponad tydzień, później pani ze skarbówki prosiła o dostarczenie papierów na prawo do lokalu, czegoś brakowało to na bieżąco mailowalem i dostałem szybko odpowiedz, później kolejny tydzień czekałem aż będę w rejestrze wiec łącznie prawie 3tygodnie
  • Odpowiedz