Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Lol moja #pracbaza nie akceptuje p60 ani p45. Radca prawny stwierdził że są to dokumenty które nie potwierdzają pracy za granicą xD
Co mam dostarczyć? Pismo że byłem pracownikiem od- do. Przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego.
Czy jest jakiś wzór ew nazwa wniosku o jaki mogę ubiegać się od pracodawcy z #uk ?
#anglia
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m_bielawski: do lat pracy.
"Respektowanie czasu zatrudnienia za granicą wynika z art. 86 ust. 1 Ustawy o promocji zatrudniania i instytucjach rynku pracy z 20. kwietnia 2004 roku: Udokumentowane okresy zatrudnienia, przebyte za granicą u pracodawcy zagranicznego, są zliczane do okresów pracy w Rzeczpospolitej Polskiej w zakresie uprawnień pracowniczych."
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: no to powiedzą ci tak samo jak mi i będziesz tak samo jak ja szukał dokumentów. To co masz p45 p60 w polskim prawie nie jest dokumentem do którego najwyraźniej muszą się stosować. I nie ja sobie to wymysliłem, w pracy mam radcę prawnego który tak powiedział
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: w pierwszej firmie próbowałem. Później je #!$%@?. Starsza babka stwierdziła że ona nie wie co to jest. Nie musi znać każdego świstka. A co do uznawania payslislipow.... Do UK też bys zawiózł polskie paski z wypłaty?