Wpis z mikrobloga

@DrDarioYebaka986: Na szczescie to nie hanba po ciezkiemu w tym kraju, bo inaczej to:( ͡° ͜ʖ ͡°) > Zabójstwo honorowe – zabójstwo popełnione przez rodzinę, motywowane chęcią „zmycia hańby” spowodowanej uznawanym za rzekomo niewłaściwe zachowanie jej członka. Czasami do zabójstwa wystarczy samo podejrzenie, że doszło do takiego zachowania. Ofiarami bywają w większości młode kobiety...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@DrDarioYebaka986: Ja już pisałem. Ja po samy przywitaniu ręką musiałbym się cały umyć i może nawet poddać jakiejś kwarantannie.

Ludzi dających mu otwarcie się obściskiwać postrzegam jako zwykłych debili. Ewentualnie muszą być jeszcze menelami, którzy są w stanie znieść smród gówna, szczochów, potu i zepsutego jedzenia.
Jednym jest choćby Jareczek, który spał na wersalce prezydenta, a drugim rudy demon wąchający gacie i skarpety meneli.

Swoją drogą też jak już pisałem te
Ja po samy przywitaniu ręką musiałbym się cały umyć i może nawet poddać jakiejś kwarantannie.


@Masterpolska94: pytanie po co w ogóle chciałbyś podawać knurowi rękę? Zwykła grzeczność do mnie nie przemawia ponieważ istota o cechach Kononowicza nie zasługuje moim zdaniem na podanie ręki. Pięknie taki godnościowy gest pokazał (tylko w odniesieniu do strusia) ostentacyjnie odmawiając mu podania ręki