Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

jestem na końcu gry i mam wszystkie osiągnięcia oprócz tych, które dotyczą zakończeń.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy będę miał okienko czasowe po ostatniej walce na dokonanie wyboru i zrobić save gry?

Chciałbym wbić te trzy zakończenia, ale trochę się cykam bo nie wiem jak dokładnie zrobić tego sejwa i jak go potem odpalić.

Specjalnie dla platyny kupuje PS plus na miesiąc żeby mieć dostęp do chmury.

Czy kojarzycie jakiś poradnik jak to zrobić bez przypału?

#ps5 #eldenring
  • 3
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy będę miał okienko czasowe po ostatniej walce na dokonanie wyboru i zrobić save gry?


@kosakow: Tak.

Save po pokonaniu ostatniego bossa -> wyłączenie synchronizacji z chmurą w opcjach konsoli -> 1 zakończenie -> wczytanie z chmury -> 2 zakończenie -> wczytanie z chmury -> 3 zakończenie.

Zakładam, że spełniasz warunki do tych zakończeń. Btw ewentualnie możesz triala PS+ wykorzystać, jeśli jeszcze masz.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy będę miał okienko czasowe po ostatniej walce na dokonanie wyboru i zrobić save gry?


ja je zrobilem na 1 savie na koncu gry jak pisal @WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: ale to wymaga zebys po 1 nie byl zablokowany na zakonczeniu chaosu, (inaczej jak kolega wyzej pisze, trzeba miec save z momentu gdzie mozna to odwrocic a i to wymaga zrobienia innego questa wczesniej) Po 2 wykonany quest ranni