Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@queenofhorror: ja mam wrażenie, ze lepiej by bylo dla niego gdyby pracował z nim specjalista od neutralności.

A nie ktos kto mu wmawia aby być takim czy siakim. Najwyrazniej sam tego az twk nie czuje, bo te zmiany nie wynikają od niego, zaakceptował je (twk jka inni piszą) pod pryzmatem interpetacji kogoś "madrzejszego" z "naukowym expem".

Ja zawsze starałem sie być naturslny ale nie da sie być w pelni naturalnym i
@NewBlueSky: akurat argument żeby nie wierzyć naukowcom bo 100 lat temu coś było głupie to troszkę xd Nauka ciągle idzie do przodu i kiedyś badania były opracowywane w zupełnie inny sposób niż aktualnie. Może się okazać kiedyś że to myślenie jest błędne ale stan nauki na dzień dzisiejszy jest taki a nie inny. Poparty wieloma badaniami, próbami itd. Na pewno pewniejszym źródłem niż naukowcy jest randomowy wykopek który stwierdza chory psychicznie
@NewBlueSky: to łamanie schematu się nazywa wychodzeniem ze strefy komfortu i w taki sposób człowiek się rozwija.

W szkołach od najmłodszych lat uczy się dzieci, że mają działać z określonym schematem, myśleć według klucza. Gdy nie pasujesz do klucza jako dorosły, to w sumie zostaje albo terapia albo szukanie na własną drogę. Efekt tego drugiego widzieliśmy na wczorajszych aferkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZebraKz: raczej realne.

Jest element rzeczywistości jak np istnienie grawitacji. Czy to ze sa zmiany w mozgu.

Ale pytanie co dalej? Dalej to tylko interpretacja. Np cala matematyka jest interpretacja ale od bardso dawna ta interpretacja sie sprawdza jako narzedzie więc łatwiej jest ja zaakceptować, a większość matemstyki to wnioski ns podstawie spójnych założeń, kazdy moze je wyprowadzić jesli ogarnia.

Tak nauka idzie do przodu ale ja ci daje alternatywe:
1.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZebraKz: wedlug mnie najprostsze rozwiązanie jest takie, ze kolo nie akceptował siebie i to typowa praktyka do takich objawow jak roznice w mozgu, brsk akceptacji swojego wygladu i problemy psychiczne ktore mial.

Natomiast nie uważam ze jest optymalna. Bo teraz kazda kobieta ktora nie wygląda idealnie moze miec kryzysy egzystencjaknie ale nie kazdej stac na to. No i co teraz? Imo jakby ludzie byli w stanie byc neutrslni to by bylo
@Zanaro: ja nie wiem kto jest bardziej chory psychicznie. Nolif czy ta jego laska. Popaprance totalne. Nie powinno byc zezwolen na zmiany plci tylko odpowiednio dobrane psychotropy i terapia