Wpis z mikrobloga

@Zjadlem_Babcie imo Niemcy by się cieszyły z takiej sytuacji i przykryły by takie państewko swoim płaszczem więc nikt by nic nie mógł zrobić "Republice Śląskiej" czy jakby się to nazywało - potem gotowanie żaby i po wymianie pokoleniowej za 60 70 lat przyłączenie do Niemiec
jakby cię dzieliło 10km to byś znienawidził


@atrophy: za Wisłą jest jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gwarą krakowską jedzie ostro mój wujek. Całe życie udaję, że wiem co on do mnie mówi bo dopytywanie po 5 razy jest zbyt cringowe xd
@malibu99: Powodzenia w przytulaniu tego grajdołka przy Polskiej blokadzie wszystkiego w instytucjach Eu. Poza tym jak kończą takie rejony pokazuje akcja z Katalonią. Dodatkowo jakie tam ras ma poparcie? Paru starych dziadów w paru gminach


@Zjadlem_Babcie: grajdołek który jest 2 pod względem PKB w Polsce. Do tego "blokada" w wykonaniu kartonu na pewnie wszystkich zaboli xD
Co prawda nie ma szans żeby do tego doszło, ale te twoje wywody są
przykryły by takie państewko swoim płaszczem więc nikt by nic nie mógł zrobić "Republice Śląskiej" czy jakby się to nazywało - potem gotowanie żaby i po wymianie pokoleniowej za 60 70 lat przyłączenie do Niemiec

@malibu99: W sumie całkiem trafnie opisałeś na swój sposób proces, który faktycznie zachodzi od paru pokoleń tyle tylko, że rzecz się nie dzieje w Niemczech ( ͡° ͜ʖ ͡°), które skądinąd mają
@Zjadlem_Babcie: gdybyś wiedział, to jest to przez to że większość firm ma swoje centrale w Warszawie i dochód z oddziałów spoza Warszawy jest do nich wliczany. Poza tym jest to stolica, więc to też robi robotę. W każdym razie to nadal nie zmienia faktu iż Śląsk jest zaraz po Warszawie, a sam Śląsk nie opiera się na kopalniach i menelstwie, ignorancie xD