Wpis z mikrobloga

Chłopie wyjdź na dwór z piwnicy , naprawdę jest fajnie dzieciaczku


@Arbuz29: jak tak czytam resztę Twoich wpisów to wspominasz, że ciśniesz beke z wykopków. Czyli wchodzisz na wykop po to, aby udawać, że jesteś ponad nami i musisz się dowartościować "cisnąć bekę z wykopków" ( ͡º ͜ʖ͡º) Powinieneś umówić się na konsultację z jakimś specjalistą, bo chyba jest średnio z Tobą
@Delfin69: i ty myślisz ze będę marnował czas żeby Ci odpisywać na te Twoje wypociny? Zmadrzej kidosie i polecam udać się na miasto zeszyty kupić bo niedługo szkoła się już zaczyna
i ty myślisz ze będę marnował czas żeby Ci odpisywać na te Twoje wypociny?


@Arbuz29: właśnie, to robisz. Drugi dzień z rzędu tracisz czas na moje wypociny i ciągle mi odpowiadasz. Nie wyszło dowartościowanie się mądralo?
gdybys był trochę inteligentniejszy to byś wiedział ze twój inteligetny kolega wykonał fake zdj No ale czego się spodziewać po dziecku?


@Arbuz29: co na tym zdjęciu jest fake? Ty jesteś tak ułomny, czy nie wiesz, że można samemu napisać notkę o jakiś użytkowniku? Typ mówi o inteligencji, a dla niego screen z notką jest fake XDD
mógłbyś się bardziej postarać z tym fake dzieciaku


@Arbuz29: dzieciaczku XD każde zdanie tak kończysz, wielki dorosły XD Powiedz mi co jest fake na tym screenie i pokaż nam swój dowód, jestem ciekaw wieku takiej dorosłej osoby, która każde zdanie kończy słowem "dzieciaczku"