Wpis z mikrobloga

W sumie myślę sobie o tej mitycznej grupce premium. Jak to się stało że tyle czasu to istnieje i prawie nic stamtąd nie wycieka? Ci ludzie w tej grupce w jaki sposób są zastraszani? Bo niby co ci grozi za wrzucenie zdjęcia na wyklop? Sradek będzie zgłosi z dwóch telefonów? Naśle kogoś? Na policje zgłosi że ktoś wrzucił na wykop zdjęcie majtek majora?

Serio, ktoś wie?

#kononowicz
  • 27
  • Odpowiedz
@Furb: mnie nie pytaj, bo nie pochodzę z Bliżyna xD ale imho jedyne, co cottonworldziarz mógłby takiemu delikwentowi zrobić to wyrzucenie z premium grupy
  • Odpowiedz
@Furb: zakładając że ta grupa istnieje (nie wiem i #!$%@? mnie to obchodzi tak naprawdę)

a) mega hermetyczna niewielka społeczność
b) #!$%@? tam jest a nie content
c) nikomu tak na prawdę nie chce się tam dostać bo co by sławek nie wymyślił to przez kabel można wszystko w moment obalić
  • Odpowiedz
@Furb: Jedyna moja teoria to że faktyczna grupka która była w miare publiczna funkcjonowała mega krótko, tylko mamy z tego to co kiedyś olgierdano pokazywał, a dwa że były stosowane techniki które rudy stosuje na wrogów czyli stalking i zastraszanie. Obecnie grupa premium może jedynie funkcionować jako zbieranina psycholi na których rudy ma haki. Ale bardziej prawdopodobne że nie istnieje bo wtedy by sobie nie szukał kolegów w internecie wiecznie i
  • Odpowiedz
@WarMlek: To wydaje mi się najbardziej prawdopodobne jako metoda dystrybucji materiałów czyli normalnie filmiki by szły na maila, do każdego z innym watermarkiem w miejscu którego nie da się go usunąć, aby móc namierzyć wyciek i dojechać delikwenta.
  • Odpowiedz
@Furb: Jest coś takiego jak niemozliwość zapisania czy tez nawet screenoeania zdjęć. Na Telegramie pewne grupy tego używają ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wyniesiesz stamtąd w zasadzie nic. Może podobnie Sradek działa, kto wie
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: no ale jak slawek mnie moze dojechac? Prawnie? Rozprawa o rozpowszechnianie filmow z srajacym menelem? Pdzyjedzie mnie pobije?

Tak to analizuje i dochodze do wnioskow ze w sumie nie ma zadnych wiekszych konsekwencji za wynoszebie stamtad czegokolwiek.
  • Odpowiedz