Wpis z mikrobloga

Panowie ja wam powiem tako jedno rzecz. Bo my lubimy polemikie, redaktor Borek napisze coś na twitterze, że Boniek taki, śmaki czy owa... owaki. Zbierze za to lajki, zbierze eee serdu? serduszka. Ale nikt nie powie dobrych rzeczy o mnie, bo to się mało klika. Najlepiej się klika jak coś zhejtu... zhejtujecie. Za moych czasów panowie myśmy jako Pezetpeen wprowadzili taki nowatorski program #dzienmeczowy . I to chodziło mniej więcej o to, że każdego dnia jeden młodzieżowiec, kibic Jagiell... eee Jagiellonii robił rozpiskę wydarzeń sporto... wych na cały dzień. I za moej kadencji to funkcjonowało dobrze i kto pomyślał, żeby to zmieni...?? zmienić??? No prezes Kulesza. Ale zaraz...zaraz. Ja tu nikogo nie chcę rece...recenzować. Prezes Kulesza to fajny... sympatyczny człowiek, ale za moych czasów to nie do pomyślenia było, że jest poranek a rozpiski na #dzienmeczowy nie.... nie ma! Ale co jak... że za moych czasów wprowadzono eee limit na nocnej zmianie? Nie no tak to my rozmawiać nie będziemy...
#mecz #autwruc #kanalbekowy #kanalsportowy #boniek
Pobierz KRZYSZTOFDZONGUN - Panowie ja wam powiem tako jedno rzecz. Bo my lubimy polemikie, re...
źródło: comment_1660825279PMh2eAzfY7u9chAUw7697z.jpg
  • 3
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Ale czekaj Zbyszek... ... Panie Zbigniewie. Ja zawsze uważałem nas, mimo różnicy wieku, za dobrych kolegów, przyjaciół. A przyjaciołom czasem trzeba powiedzieć kilka szczerych słów. Uświadomić pewne rzeczy. W imię przyjaźni. Czasem nawet własnym kosztem. Jeżeli ja coś o to... panu Twittuje, to znaczy, że chcę pomóc. Bo ja już tyle siedzę w tym biznesie, że mi niepotrzebne jakieś lajki czy tam serduszka. Nie no Zbyszek, porozmawiajmy o tym przy
Pobierz jacas - @KRZYSZTOFDZONGUN: 
Ale czekaj Zbyszek... ... Panie Zbigniewie. Ja zawsze uw...
źródło: comment_1660829011FWIUE3zklV7ktjpwMpF0AK.jpg