Wpis z mikrobloga

Wyciekły nagrania z imprezy na której była premier Finlandii Sanna Marin. Bardzo ciekawią mnie komentarze "europejczyków" wychwalające ją że super i nie co ten Polski ciemnogród i zacofanie tylko ma dystans i jest nowoczesna. Wyobrażacie sobie że wycieka takie samo nagranie jakiegoś polityka PIS, na przykład Beaty Szydło w takim samym stylu. Pamiętam jaki był hejt na Dudę że pajac bo się dograł do jakiegoś rapowego challengu charytatywnego. Kongludując, nie bądźmy hipokrytami i ojkofobami

https://twitter.com/MarcinPLSE/status/1560192561700130818

#wojna #ukraina #rosja #polska #finlandia #polityka
A.....i - Wyciekły nagrania z imprezy na której była premier Finlandii Sanna Marin. B...

źródło: comment_1660824268R9qUjs8nu0Klhhl1YYXgzW.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aplikacja_TelaDei: Obowiązkiem każdego patrioty jest #!$%@?ć PiS. Nawet jeśli pisowcy zrobią coś neutralnego albo dobrego to też trzeba ich ogólnie #!$%@?ć z uwagi na gargantuiczna dewaluacje standardów politycznych w, i dzięki ich polityce oraz to ile miliardów pln poszło do piachu od 2015 przez te miernoty.
Te wszy trzeba #!$%@?ć z życia politycznego.
  • Odpowiedz
Wyobrażacie sobie że wycieka takie samo nagranie jakiegoś polityka PIS


@Aplikacja_TelaDei: Oni zgrywają świętojebliwych więc beka by była słusznie za hipokryzję.
Porównaj to do imprezowania Trzaska albo Biedronia. Ja nie byłem oburzony, to całkiem normalne.
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: Rzecz w tym że to że PM Finlandii imprezuje, nie stoi w sprzeczności z poglądami jakie reprezentuje. Pisowcy za to kreują się na świętoszków dla których szczyt rozrywki to śpiewanie pieśni podczas mszy. Więc tak, coś takiego w ich wykonaniu powinno być sensacją tak samo jak z tym gościem od Orbana co organizował męskie orgie w Brukseli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz