Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie odośnie #divyzwykopem Istnieje coś takiego jak diva vip, zazwyczaj ma swoją własną stronę, przykładem słynna angelvip, reklamowana na wykopie. Znają mirki diviarze inne panny vip? Wiem, że serwis jest dużo droższy, ale czytałem, że zawsze wszystko w takich usługach jest na full wypasie, miła atmosfera ect. Chętnie poznam wasze opinie.

Mam 25 lat i chciałbym się rozprawiczyć bez jakiś zbędnych ceregieli. Nie mam ochoty, ani siły na podryw, stawianie kolacji czy nimozliwy dla mnie ONS z powodu braku własnego mieszkania, mieszkając z rodziną. Mam na zbyciu kilka stowek na dobra uslugę divy i nie chcę się łudzić na jakieś romantyczne pierwsze razy.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fdf2996bf3a141a79b653c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
Zajmij się sobą, pasjami wyglądem idź na terapie i wtedy zacznij szukac parnerki zamiast wkraczać na drogę upadku


@AnonimoweMirkoWyznania: No jak w wieku 25 lat zacznie to robić to skończy jako 30 letni prawiczek z "pasjami" XD. Wtedy co mu napiszesz? Za mało się starałeś bro. Są jeszcze inne terapie, musisz je wypróbować bro.

Ja bym to zrobił na miejscu opa tak.

Zamiast: Zajmij się sobą, pasjami wyglądem idź na terapie
  • Odpowiedz