Wpis z mikrobloga

Oto obraz naszej nowoczesnej "mądrej" i "ekologicznej" młodzieży, która dba o środowisko a zwierzątka są ważniejsze niż ludzie.
Wczoraj wieczorem widziałem stado Julek z kolorowymi włosami, ochoczo zmierzające w kierunku lasu państwowego. Z racji że mnie już tam dawno nie było, to z ciekawości się przeszedłem zobaczyć co takiego wspaniałego jest w tym lesie.
No i po kilkudziesięciu metrach w głąb lasu zauważyłem to arcydzieło. Oczywiście geniusze zrobili sobie w lesie ognisko. #!$%@?@ ognisko po środku lasu gdzie jest tak sucho że wystaczy rzucić peta i już się pali. Pomijam już ten syf, który zostawili. Kilka razy zdarzyło mi się sprzątać ten las na jesień, ale teraz to zapełnił bym chyba całą śmieciarkę. Oni tam chodzą regularnie i robią totalny syf. Piszę tu bo nie wiem co mam robić. Taki #!$%@? mnie łapie. Jeden z moich sąsiadów zwrócił uwagę kiedyś rodzicowi takiego nastolatka, że mu śmieci na działce, to sam dostał zyebe. Nie wiem gdzie to zgłosić, jest pełno papierów, paczek, porozbijanych butelek. Ale na widok pozostałości po ognisku to już mnie zamurowało, jak można być tak głupim i nieodpowiedzialnym. Śmieją się z Januszy którzy wyrzucają worki do lasu, ale palenie ognia po środku lata to już przekracza wszelkie granice.
Echhhhhhhhh
#przegryw #ekologia #neuropa #4konserwy #bekazjulek #bekazprawakow #bekazlewactwa
Mezomorfix - Oto obraz naszej nowoczesnej "mądrej" i "ekologicznej" młodzieży, która ...

źródło: comment_1660814982CkAgRZ1hvrT42FKwU1E1va.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Oto obraz naszej nowoczesnej "mądrej" i "ekologicznej" młodzieży, która dba o środowisko a zwierzątka są ważniejsze niż ludzie.


@Mezomorfix: ale to nie "nowoczesna" młodzież z kolorowymi włosami wypierdziela śmieci do lasu, pali oponami w piecach i wypala łąki na wiosnę, robią to stare dziady które pielęgnują tradycję i w niedzielę biegają na wyścigi do kościoła. Narzekasz na złych postępowców tymczasem widzisz odbicie starych konserw( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tylko że stare dziady nie chwalą się na prawo i lewo jacy to nie są ekologiczni


@Mezomorfix: a znasz ich osobiście? to że ktoś ma np. tatuaż z chińskim znaczkiem nie znaczy że zna chiński, tak samo jest w przypadku zielonych włosów
  • Odpowiedz
@BojWhucie: > ale to nie "nowoczesna" młodzież z kolorowymi włosami wypierdziela śmieci do lasu

No jak nie, jak OP właśnie ich opisał i przedstawił zdjęcia śmieci.
  • Odpowiedz