Wpis z mikrobloga

  • 1
@Osqr: Był przekonany, ze Ramos zostanie? Prosze, nie pisz głupot. Przecież to właśnie on podawał, ze Ramos odchodzi, gdy inni dziennikarze podawali, ze zostanie. To on mówił, ze czas się skonczyl i nic już się nie zmieni. Mówił o rym w lutym

https://www.realmadryt.pl/news/101714-pedrerol-sergio-ramos-odchodzi-z-realu-madryt

Co do Mbappe to każdy dziennikarz był przekonany, ze odejdzie, nawet francuscy. To nie jego wina, ze na tydzień przed końcem kontaktu, nagle mu cos odbiło i przedłużył,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie ma racjonalnego uzasadnienia dla takiej decyzji


@Osqr: 7mln rocznie więcej, czyli ~20mln więcej za trzy lata gry, faktycznie zero uzasadnienia dla tego ruchu XD

A nie wziąłem jeszcze pod uwagę premii za podpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomszczyk: Ale kazdy dziennikarz tak mowil, bo byl pewniakiem. Co nawet sam Florentino powiedzial, ze mieli uzgodniona umowe slowna. To nie jego wina, ze nagle tydzien przed koncem kontraktu Francuzowi cos sie odwidzialo i jak widac zalezalo tylko na wiekszej kasie od szejkow, ale nawet on sam to pierwszy powiedzial
@adzioq: moze ustalmy co znaczy pewniak, bo dla mnie pewniak to osobnik, ktory zagra w nowej druzynie i jest to pewne. czyli deal zalatwiony, ale nie zostalo to z jakichs wzgledow oglszone. dla ciebie pewniak to jakas abstrakcja, po umowach slownych, ustaleniach, itp. co w zaden sposob nie gwarantuje, ze gosc tutaj przyjdzie. tak wiec jak dla mnie pedrerol jest gowno warty i mylil sie (nie tylko w przypadku mbappe). dla