Wpis z mikrobloga

Mirki jakie #opony na zimę do #toyota c-hr? Rozmiar 225/45 R19, po wstępnym przeglądzie biorę pod uwagę:
- Bridgestone Blizzak LM005
- Goodyear UltraGrip Performance +
- Michelin Pilot Alpin 5

Ktoś doradzi?
  • 16
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen To ja powiem inaczej. O ile ktoś nie kupi chińskich opon z gówna to wszystkie nowe markowe będą miały tak podobne właściwości że nie da się zauważyć różnicy. Bez sensu dorabiać ideologię, że Michelin to są jakieś nadopony
  • Odpowiedz
@xspeditor no ale nie porównuj budżetowej Dębicy do wymienionych przez OPa. Zapewne chodziło o to, że dla zwykłego użytkownika nie ma większej różnicy czy weźmiesz Micheliny, Continentale, Goodyear, Bridgestone czy Pirelli itd. A wspomnianej Dębicy znacznie bliżej jakościowo do chińczyków właśnie.
  • Odpowiedz
@xspeditor: @mmenelica: @Criselda: a tam pieprzycie. Mialem te frigo w poprzednim aucie, mam w aktualnym i nie ma z nimi żadnych problemów. W tej cenie nie ma nic lepszego, a opony "premium" są często przehajpowane a ich cena jest nieadekwatna do tego co dają. Na frigo robie kilkusetkilometrowe trasy na autostradzie i nigdy nie czułem ze trace przyczepność ani nic
  • Odpowiedz