Wpis z mikrobloga

@Gawol_1: Szczerze, to wolałbym mieszkać w domu na takim osiedlu na uboczu niż gdzieś w bloku w Świdnicy ;) w sumie fajnie gdzieś tam góry w oddali widać. Z pracami polowymi trochę lipa, ale w sumie to standard gdy się mieszka pełniącą ciągle funkcje rolnicze. Jśli coś takiego tam powstało, to mpzp jest raczej na pewno wokół ustanowiona zabudowa mieszkalna plus infrastruktura i za 5 lat będzie to wyglądać zupełnie inaczej
@smk666: Ja to jestem bardzo ciekaw gdzie mieszkają wykopki. Coś czuję, że 5mln mogłoby średnio starczyć by spełnić wymagania co niektórych ;) a w więszkość skończy w kawalerce albo w 2 pokojach na własność albo na wynajmie całe życie.
Ja to jestem bardzo ciekaw gdzie mieszkają wykopki. Coś czuję, że 5mln mogłoby średnio starczyć by spełnić wymagania co niektórych ;) a w więszkość skończy w kawalerce albo w 2 pokojach na własność albo na wynajmie całe życie.


@Dusk_Forest77:
Ja mam właśnie dom za 650k w Polsce powiatowej na oku, niby w mieście ze wszystkimi potrzebami ogarniętymi ale na końcu ulicy pod lasem który wg MPZP nie zostanie zabudowany. Póki co
@smk666: Nie no spoko, mi bardziej chodziło że zawsze jest do czegoś przyczepic i nie ma nieruchomości idealnych. Sama 10 - 15 arowa działka z widokiem pod miastem typu Gdańsk czy Wrocław może kosztować pod milion złotych plus budowa domu, a niektórzy i tak stwiedzą że za mała albo za daleko centrum. A w ogóle to lepszy 200 metrowy penthouse z tarasem na dachu niż dom.

Co do domu zaś o
@smk666: Już dawno się powprowadzali, dwa i pół roku jak nie lepiej. O skargach na rolników nie słyszałem, ale skarg na innych mieszkańców było/jest sporo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)