Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co zła kibic myśli na temat nowego komentarza pana Prezesa pod postem Enigmy? Jak dla mnie wypowiedź zachowawcza, widać lekcję pokory i praktycznie bez ataku w stronę kibiców, którzy znowu czują się urażeni w komentarzach i biorą już chyba każde słowo Grzegorza za obraźliwy i niepotrzebny. Poprosił o brak zachowań nielegalnych, zaznaczył jak ważni są kibice i tylko trochę przypomniał o pieniążkach (nie zapominajmy że jest mimo wszystko biznesmenem). Według mnie totalnie zrozumiały komentarz, który napisany publicznie, zablokuje trochę Enigmę od #!$%@? totalnego syfu.
#poloniawarszawa
  • 4
@vladek: Myślę że prezes ma swój interes, i kibice mają swój interes. Prezes wjechał na interes kibiców, przez co kibice się wkurzyli, ale zrozumieli obydwoje że odcięcie jednego to śmierć na drugiego. Więc się badają, na ile moga sobie pozwolić. Teraz Greg odpuści, a potem się zacznie znowu przy jakiejś okazji.

A to że ludzie prezesa obiektywnie dali dupy w kilkunastu rzeczach przy okazji Stomilu, i kilku przy okazji Pruszkowa, to
@vladek: Ja tam nie widzę nic złego w tym komentarzu. To jest jedynie prośba, by enigma nic nie #!$%@?ła, zwłaszcza, że policja w ostatnim czasie szuka byle pretekstów (chodzi plotka, że nowy komendant stołeczny to kibic Legii i stąd te prowokacje). Niestety sebixy z enigmy zareagowały jakby to był atak na nich i znowu zaczynamy jakieś awantury...