Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
potrzebuję kupić myszkę do pc, gdyż moja naga 2014 ma już dość.

chcialbym coś bezprzewodowego, z opcją po kablu, nie musi być podświetlana, nie musi być super lekka, musi wystarczyć na długo, mieć opcję na makra i guziki przód tył

powiedzmy że 600 mogę wydać

#cokupic #komputery #gaming #myszka #it
  • 16
@L3gion: mam łapę jak schabowy księżyc, używam jej od 20 lat, i to jedyna myszka z którą mogę siedzieć 20h ciągiem pracy bez zmęczenia ręki (nie, nie mam cieśni nadgarstka). Wszystkie inne to zwyczajnie nie ergonomiczne gówna., tzw przerost formy nad treścią.
Wszystkie inne to zwyczajnie nie ergonomiczne gówna., tzw przerost formy nad treścią.


@blackmilk: Guzik prawda xD Poza tym ciekawe jak 20 lat używasz myszki która na rynku jest może z 5 lat.
@L3gion: G102 jest z 6 lat na rynku, a może i dłużej. Natomiast "kształt" ma z 20 lat i był w chyba jednym lub dwóch poprzednich modelach. Krótko mówiąc kształt wyewoluował do tego, że obecnie ma dodane dwa przyciski funkcyjne z boku (nawet przydatne) oraz zmieniające się światełko (nie wiem po co to). To jest jedna z najprostszych i najbardziej ergonomicznych i organicznych kształtów na rynku od wielu, wielu lat.
@L3gion: no ale co to ma za znaczenie. Polecam kształt który używam od 20 lat gdzie dziennie przy kompie spędzam 10-12h i nie mam cieśni nadgarstka, skurczów itp itd. Nie ma lepszej myszki i kształtu względem cena, jakość, długość działania (średnio 3-4 lata).
@blackmilk: idąc tropem ostatniej kwestii moja naga razera z 2014 bije na łeb twoją propozycje :(
w 2014 wydałem na nią oszałamiające 279zł w morele - czyli nie najtanszy sklep + inflacja i myszka kosztowała by jakies 350zł + problemy wynikające z kowida i myk 450zł
DeathAdder V2 Pro


@L3gion: chyba jednak przemyslę razera basiliks ultimate. ma kilka przycisków więcej, kształt jako tako zbliżony do nagi i więcej na baterii moze smigać