Wpis z mikrobloga

No nie wytrzymie zaraz z tym sharpem. Zamrażarka działa jak trzeba, w chłodziarce 16 stopni i żarcie sie psuje. Postanowiłem odpiąć od gniazdka na 8-9 godzin, bo rok temu przy wysokich temperaturavh było podobnie i potem wróciła lodówka do żywych. Teraz po ponownym podłączeniu wywaliło błąd na wyświetlaczu, który wg. instrukcji oznacza - skontaktuj się z serwisem.

Parno w Polsce B i nawet ser żółty soki puszcza jak sie go trzyma na blacie. Miał ktoś podobny problem? (,)

#agd #lodowka
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KotMruczek: miał ja taki problem lata temu w Samsungu. Najpierw na chwilę pomogło odsunięcie od ściany i umycie drutów z tylu. Potem przyszedł Pan Janusz i dobił gazu, ale wziął mało kasy i powiedzial "na dwoje babka wróżyła" i za jakieś pół roku kupiłem nowa lodówka liebherra bo stara zdechła po 4 latach i ta już chłodzi jak zła i jest cicha. Koniec opowiastki ( ͡°( ͡° ͜
@KotMruczek: Miesiąc temu gówno sharpa identycznie mi się zepsuło po równo 6 latach. Plecy na górze spuchły i jakeiś nieszczelności się porobiły. Zamrażarka działała a góra do max 8 sopni zbijała. I poszła lodówka na #!$%@?...
@sprite: Gurwa, dziś podłączyłem ponownie, zamrażarka zmroziła sie jak trzeba, a w lodowce 23 stopnie i przez kilka godzin ani drgnie, chociaż kompresor pracuje non stop. Wezwałem serwis, może coś poradzą...

Tutaj też 6 lat lodówka ¯_(ツ)_/¯
@KotMruczek widać tak zaprojektowane gówno... serwis nic nie zdziała. Co najwyżej zaproponują nabicie czynnikiem ale kiedy dają gwarancji że będzie działać. Nigdy więcej sharpa...