Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ktoś małomówny poradził sobie na #tinder ? Pogadać ze znajomymi osobami nie mam problemu i zawsze znajdzie się wspólny temat do rozmowy (prawdopodobnie też przez to że wśród znajomych czuje się swobodnie i gadam co chce), ale jeśli mam rozmawiać z kimś kogo totalnie nie znam to siedze cicho, nie potrafię wymyśleć nawet jednego pytania czy pretekstu do rozmowy. Fobie społeczną raczej wykluczam, nie boje się o coś spytać obcej osoby, czy do kogoś zadzwonić.

W skrócie, nie potrafiłbym napisać cokolwiek innego niż "hej" do dziewczyny której nie znam. Nie mówiąc o tym, że gdyby doszło do randki to tym bardziej, cała moja rozmowa ograniczyłaby się do pytania "gdzie studiujesz/pracujesz" i tyle, nic innego by mi do głowy nie przyszło xD Jakieś porady?
#badoo #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pytanie #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fbef34dc34d0ff863323ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chodzi o zagadanie na dzień dobry, to możesz zagadać jakkolwiek

jeśli komuś spodoba się twoja morda lub ma do ciebie interes to będzie git, samo pójdzie

a na randce? no różnie bywa, są ludzie co czuję się z nimi, jakbym ich znał od lat, a czasami jest w #!$%@? drętwo

taką mam radę - próbuj, kombinuj, nie zrażaj się, bo to naprawdę wszystko kwestia praktyki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja piszę na początku tylko hej albo cześć, większość odpisuje, wtedy pytam co słychać i jak ktoś odpowie całym zdaniem to nawiązuje do tego i jakoś idzie. Dochodzi do spotkań, przynajmniej filtrujesz idiotki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ogólnie duży pozytyw, że ze znajomymi jesteś w stanie spoko rozmawiać. Potrzebujesz teraz ten spokój i luz wytworzyć w rozmowie z dziewczyną.
Jeśli chodzi o rozmowę na żywo to często jest problem z "niezręczną" ciszą. Wielu panicznie się tego boi i w trakcie wypowiedzi wybranki już myślą o kolejnym temacie/pytaniu zamiast skupić się na tym co mówi i po prostu luźno rozmawiać. Tutaj możesz wykorzystać metodę, którą stosują np. komicy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może po prostu sproboj. Skoro nawet boisz się spróbować to na pewno masz fobie społeczna. Zakładasz konto, zdobywasz pary i gadasz o głupotach. Jak będzie Ci słabo szło to przecież nic się nie stanie. Miałem dokładnie to samo jak zakładałem konto pierwszy raz 2 lata temu. Z 2 miesiące się do tego przymierzałem. A później po prostu rozmawiasz jak z człowiekiem, starasz się coś o niej dowiedzieć, starasz się coś
  • Odpowiedz