Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mmmkurla: na dzisiejszym szorcie mówił, że od 30 godzin nic nie jadł xd teraz pewnie kupi se na stragania worek sałaty i będzie zadowolony. Chyba zbyt długo tak nie pociągnie
  • Odpowiedz
@Asjopek: Jup. Tylko, że bardzo wątpię aby zależało mu na efekcie komicznym i całkowitym roztrwonieniu swojej reputacji jako znawcy perfumów.

Myślę, że fakt, że go nie traktujemy poważnie stoi w sprzeczności z jego celami biznesowymi.
  • Odpowiedz
@Mmmkurla: Jeremiasza odkleja już od jakiegoś czasu, coraz to mocniej i mocniej
#!$%@? do obcych ludzi, wymaga instant atencji, paranoje i huśtawki nastrojów to pewnie już ma cały czas.
Chłop chciał sobie pojeść koksu jakiś czas a koniec końców to koks zje jego ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak się nie ogarnie.
Oby tylko nie doszło do jakiejś tragedii z pozoru błahej rzeczy, ostatnio wyglądał jakby miał się
  • Odpowiedz
Wydaję mi się, że punktem zwrotnym w jego życiu było oskarżenie o gwałt. Panna z którą sypiał i potem ją spławił, przypomniała sobie o nim po 6 miesiącach i rozkręciła inbe ( ͡° ͜ʖ ͡°). O ile dobrze pamiętam, przez te oskarżenia musiał chwilo pozbyć się swojego golden rolexa oraz red ferrari (POWER BABY), a są dla niego bardzo ważne, w końcu jest cool guy ( ͡°
pawlaczento - Wydaję mi się, że punktem zwrotnym w jego życiu było oskarżenie o gwałt...
  • Odpowiedz
bardzo wątpię aby zależało mu na efekcie komicznym i całkowitym roztrwonieniu swojej reputacji jako znawcy perfumów.


@Mmmkurla: a ja myślę, że nie masz zielonego pojęcia, na czym mu zależy. Może być tak jak piszesz, ale nie musi. Nie lubię bawić się w domorosłego psychoanalityka na odleglosc i udawać, że jestem znawca.

Tyle padło już stwierdzeń na jego temat, że ktoś w końcu trafi.
  • Odpowiedz