Wpis z mikrobloga

@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: No to dodaj tag na czarno i tyle, nikt Ci nie każe w tym uczestniczyć, dla mnie perfumowe mirki to jedna z lepszych społeczności na tym portalu. Nie wiem po co w ogóle tracisz czas na takie same dyskusje
@a5f5c1: Mam tylko podwójne Opium EDP, to większe to EDT, a 3 te same flakony to różne zapachy Afnan
  • Odpowiedz
@D_Train: Jak ustawiłbyś w kolejce afnany, które posiadasz? Not only intense na pierwszym miejscu? Mógłbyś napisać o nich coś więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@a5f5c1:
-Supremacy Incense, zapach jak dla mnie 5/10, projekcja i trwałość spore, sam charakter dymny, trochę "mistyczny"
-Supremacy Silver, zapach jak dla mnie 4/10, projekcja i trwałość przeciętne, charakter zapachu owocowo-świeży , czuć ananasem
-Supremacy not only Intense, 9/10, olbrzymia projekcja i trwałość, pachnie bardzo porzeczkowo, do tego trochę jabłek i jak dla mnie innych owoców
@przepan: Na jesień lubię Bois Noir, Casbah, wspaniale pachnie też Opium i
  • Odpowiedz
@D_Train: dzięki! A czy myślisz, że jest szansa na pojawienie się opium EDP w jakiejś normalnej cenie? Jeśli tak, to jaka cena jest Twoim zdaniem normalna za 50 albo 100ml i gdzie powinienem szukać? Bo widziałem, że opium EDP bardzo ciężko znaleźć gdziekolwiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@a5f5c1: Ja za swoją flaszkę dałem 250zł jak jeszcze produkowali xD Teraz z tego co widzę to chodzi w chorych pieniądzach, także dla mnie to pewnie będzie zapach na specjalne okazje. A co do powrotu - to zależy czy będzie dalej popyt (a pewnie będzie, w końcu to YSL Opium), albo czy YSL wznowi produkcję
  • Odpowiedz