Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pseudocrebotra: różnie, czasami tajniacy obserwują ale oni raczej szukają handlujących, ochrona potrafi czasami niespodziewanie wpaść do kibla często żeby wyłudzić jakąś kasę w zamian za nie #!$%@? z klubu albo #!$%@? poprostu zależy od tego czy klub w miarę toleruje takie rzeczy czy nie . Nikt na nikogo nie kabluje na bramce też trzeba być debilem żeby coś przy tobie znaleźli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mariowtetrisie: no w sumie racja XD Ja w skiety zazwyczaj chowałem kiedy było trzeba i też bez prblemu . Wolałem dopytać po prostu bo prędzej jak byłem częstym gościem w protokulturze to normalnie w kieszeni miałem temat i ochrona #!$%@? miała XD Tylko później po łazienkach trzepali jak grupkami antki wchodzili
@NiesmiesznyPan #!$%@? smolna idź na jasna. Na Smolnej selekcja nie spodoba się ubiór selekcjonerkimi ci każe #!$%@?, jasna mega klimat na luzie z dragami można, toalety przystosowane do walenia.
@mariowtetrisie Dziękuję Miras za objaśnienie. Z mojego skromnego doświadczenia najbardziej zapadły mi w pamięć:

Pytania od obcych sebkow, czy mam jakąś grudę

Napis w toalecie "Szczura #!$%@? pod głośnikiem, a nasrać nie wypada"

Pan kark dobijający się do kabiny z okrzykiem "Co tak długo, przecież tutaj się nie sra" i wbujajacy tam z dwójką kolegów
@NiesmiesznyPan: Chłopie, #!$%@? ta smolna dla bananów. Tam jak ochroniarzowi się czyjaś morda nie spodoba to nie wpuszcza, klub średni, przehypowany. Kilkanaście metrów obok masz najlepszy klub w Polsce tzw. „Lustra”, worek wniesiesz, lajna walniesz na gorze w ciemni. Wjazd 40 zł i najlepsza muzyka w wwa oraz pełno narkotyków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eddenn: luzztra słyszałem, że przereklamowane właśnie. Dużo wycpanych sebkow i zgonialnia ogólnie XD A muzycznie też nic ciekawego podobno. Ale nie miałem okazji być póki co jeszcze a niestety tylko jeden dzień mam żeby sobie dobrego techenka posłuchać
@NiesmiesznyPan: do luster to bardziej na after, no jest tam dosyć specyficzny klimat XD

Jasna jest bardzo fajna, polecam najmocniej. Spoko ludzie, dobre nagłośnienie i duża sala.

O Smolnej już koledzy napisali. Szkoda bo ten klub ma bardzo fajną przestrzeń, ale selekcja (która nie działa) i próba robienia z siebie miejsca dla elity psuje to miejsce.
Niejednokrotnie cofali na bramce kogoś z moich znajomych pomimo, że to osoby zorientowane na muzykę