Wpis z mikrobloga

mame powiedziała, że mam kupić wungiel na pgg. Ja mówię, że widziałem na wypoku, ze to cyrk i tam jakies zaklecia trzeba rzucac, a ona ze sasiadka agatka taka glupia i sobie poradzila, to ja tez se poradze.
#!$%@? od 40 minut nie mogę się nawet zalogować, a nawet nie wiem co potem dalej trzeba klikać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pgg
Bazy1i - mame powiedziała, że mam kupić wungiel na pgg. Ja mówię, że widziałem na wyp...

źródło: comment_1660658255zkbO6DNxWfanYqN6UhgC73.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Bazy1i: żeby kupić węgiel trzeba
Mieć szczęście - tj. kupi losowy Janusz, który przypadkiem wejdzie, zobaczy wengielek tani, doda do koszyka i go opłaci
Mieć kuca 25cm/msc - tj. napiszesz bota, który ci go kupi i tylko kapczę musisz wypełniać

Cała reszta to 5% szansy
  • Odpowiedz
@Bazy1i: Znajoma poluje od maja i nadal się jej nie udało. Ja wszelkich relacji co się odwala na PGG dowiaduje się z wykopu, bo nawet strona mi się nie chcę ładować (°°
Dowiadywałem się jak tam sprawa z drewnem u leśniczych. No kolejka sięga do następnego lata! (,)
  • Odpowiedz
żeby kupić węgiel trzeba

Mieć szczęście - tj. kupi losowy Janusz, który przypadkiem wejdzie, zobaczy wengielek tani, doda do koszyka i go opłaci

Mieć kuca 25cm/msc - tj. napiszesz bota, który ci go kupi i tylko kapczę musisz wypełniać

Cała reszta to 5% szansy


@niochland: Wlasnie tak się zastanawiam czy tam po API nie da się dostać. Jeśli tak to na 100% walą tam lewiznę.
  • Odpowiedz
Kupuj z telefonu, dane komórkowe a nie żadne WiFi


@Mroczna_Pyra: coś w tym jest, mi się udało kupić za pierwszym razem ( w tamtym tygodniu) przez laptopa na hotspocie z telefonu
  • Odpowiedz